oaza1

Oaza RUCH ŚWIATŁO – ŻYCIE

Założycielem wspólnoty jest sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki.

Dla kogo?

Jeżeli jesteś w wieku 14+ i szukasz wspólnoty, dobrej zabawy, zrozumienia, wsparcia oraz nowych znajomych to Oaza młodzieżowa jest właśnie idealnym miejscem dla Ciebie. Nasza wspólnota gromadzi ludzi uczących się, chcących dobrze przeżyć czas ze znajomymi i Panem Bogiem.

Gdzie i kiedy?

Spotkania odbywają się w każdy piątek o godzinie 18:30 w salce przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Świętochłowicach-Chropaczowie. Każdy, który przychodzi do naszej wspólnoty może liczyć na ciepły uśmiech z naszej strony.

Co robimy?

Najważniejsza jest dla nas głęboka relacja z Bogiem i bliźnim. Pogłębiamy swoja wiarę i umacniamy postawy moralne, poprzez rozważanie Pisma Świętego i wspólne dzielenie się tym co mamy. Oprócz tego jednak robimy jeszcze bardzo wiele rzeczy jako grupa przyjaciół. Wyjechaliśmy do Escape Room’a, chodzimy na kręgle. Nasza wspólnota aktywnie włącza się także w życie parafii lub dekanatu. Rozwijamy się duchowo biorąc udział w różnego rodzaju konferencjach..

Jeżeli szukasz czegoś prawdziwego, przyjaźni, akceptacji, bliższej relacji z Bogiem lub rozmowy na ważny temat to przyjdź!

Czekamy na Ciebie!