Niedziela 23 Zwykła                                                                                                                                         10.09.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Od dzisiejszej niedzieli będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Poniedziałek                                                                                                                                                     11.09.

Wtorek – Uroczystość MB Piekarskiej                                                                                                     12.09.

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa – Dzień Fatimski – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma                                                     13.09.

• Po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo Fatimskie wraz z procesją dokoła kościoła

Czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego                                                                              14.09.

• po rannej Mszy Św. modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Św. szkolna

Piątek – Wspomnienie NMP Bolesnej                                                                                                       15.09.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

Sobota – Wspomnienie św. męczenników Korneliusza i Cypriana                                                16.09.

• 16.3o – Nauka przed chrztem dzieci w kościele
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 24 Zwykła                                                                                                                                          17.09.

• kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne