Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za każdą ofiarę Bóg zapłać

Niedziela  – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej – głównej patronki Śląska      16.10.

• Kolekta przeznaczona na misje
  • W tym dniu swoje urodziny obchodzi Ks. Andrzej Pluta, msza św. w jego intencji o godz. 12.15
  • Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.00
  • Apel Jasnogórski o godz. 20.45

Poniedziałek – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego – bp i męczennika        17.10.

• Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15

Wtorek – Święto św. Łukasza Ewangelisty                                                                              18.10.

• Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15 z nowenną do MB Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                        19.10.

• Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. szkolnej o godz. 17.oo

Czwartek – Wspomnienie św. Jana Kantego – kapłana                                                      20.10.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów

Piątek                                                                                                                                                    21.10.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
  • Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15

Sobota – Wspomnienie św. Jana Pawła II papieża                                                             22.10.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo
  • Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15

30 Niedziela Zwykła                                                                                                                         23.10.

• Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.00
  • Apel Jasnogórski o godz. 20.45

• Katecheza dla dzieci sześcioletnich przygotowujących się do Wczesnej Komunii Św. odbywa się we wtorki o godz. 17.oo w salce
  • Spowiedź dla uczniów Szkoły Podstawowej o godz. 16.30 w czwartek
  • Spowiedź dla uczniów Gimnazjum o godz. 18.30 w piątek
  • Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej. Plan pielgrzymki wywieszony jest w gablotce i również zapoznać się można z nim klikając TUTAJ. Zapisy w kancelarii parafialnej. W środę 28 września o godz. 18.45 odbędzie się spotkanie, na którym zostanie omówiony plan pielgrzymki.