21.01. – Niedziela  3 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne
 • Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan do czwartku 25.01.2018r.

22.01. – Poniedziałek 


23.01. – Wtorek

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

24.01. – Środa –  Wspomnienie Św. Slaezego, bpa i dk


25.01. – Czwartek – Święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła

 • po rannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła.
 • 16.3o – Spowiedzi dzieci przed I czwartkiem miesiąca, który przypadnie na czas ferii szkolnych.
 • 17.oo – Msza Święta szkolna

26.01. – Piątek – Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

 • po rannej Mszy Św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia w kościele

27.01. – Sobota

 • 11.oo – Spotkanie Dzieci Maryi w salce katechetycznej 
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

28.01. – Niedziela 4 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne

 

Ogłoszenia ogólne

 • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę na Suwalszczyznę i do Wilna w terminie: 21-25.05.2018 r.. Można się zapisać, a wszystkich uczestników prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł. w kancelarii do 10 lutego br.
 • Zapraszamy do udziału w naszym kościele w Koncercie Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Dziecięco – Młodzieżowej Orkiestry Dętej Sanktuarium Św. Floriana w Chorzowie w sobotę 27.01.2018 po Mszy świętej około godz. 18.45 . Szczegóły na plakacie w gablotce.
 • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego artykuły: Papież w kraju podziału. Franciszek pielgrzymuje do Peru – państwa z bardzo podzielonym społeczeństwem; Wola życia –wzruszająca historia Laury Salafi. Przebaczyła człowiekowi, który ją okaleczył; Kwestia czasu- dlaczego potrzebne jest precyzyjne mierzenie czasu i jakie zegary są najdokładniejsze; oraz wiele innych ciekawych artykułów.