28.01. – Niedziela  4 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne
 • Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan do czwartku 25.01.2018r.

29.01. – Poniedziałek 

 • 16.3o – Serdecznie zapraszamy członków Różańca Świętego i wszystkich chętnych do wstąpienia do Rodziny Różańcowej na spotkanie do salki katechetycznej

30.01. – Wtorek

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

31.01. – Środa – Wspomnienie św. Jana Bosko. prezbitera


1.02. – Czwartek I miesiąca

 • Msza święta i nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o godz. 8.00 
 • po rannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła.
 • 17.oo – Msza Święta szkolna

2.02. – Piątek I miesiąca – Święto Ofiarowania Pańskiego

 • Święto Ofiarowania Pańskiego zwane też świętem Matki Bożej Gromnicznej obchodzone jest w kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu kolekta na zakony kontemplacyjne
 • po rannej Mszy Św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia w kościele
 • Z racji ferii nie będzie Mszy św. młodzieżowej o godz.19.00 – Młodzież i kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00

3.02. – Sobota I miesiąca

 • Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. porannej.
 • Po Mszach św. będziemy udzielać Błogosławieństwa ku czci św. Błażeja – szczególnie zapraszamy chorych, mających problemy zdrowotne z gardłem, głosem.
 • 16.3o – Nauka chrzcielna o godz. 16.30 w kościele
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

4.01. – Niedziela 5 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby archidiecezji. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę. 
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne

 

Ogłoszenia ogólne

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach dla kandydatów do bierzmowania (zwłaszcza uczniów III klas gimnazjalnych, ale również II gimnazjalnych i VII klas szkół podstawowych). Rekolekcje odbędą się następujących terminach:

 • 2–4 marca br. w Brennej Leśnicy,
 • 9–11 marca br. w Brennej Leśnicy,
 • 16–18 marca br. w Brennej Leśnicy,
 • 16–18 marca br. w domu rekolekcyjnym „Idylla” w Wiśle,
 • 13–15 kwietnia br. w domu rekolekcyjnym „Idylla” w Wiśle.

Koszt: 99 zł (bez transportu). Lista z terminami znajduje się także w gablocie. Chętni mogą zgłaszać się w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, gdzie będą przedstawione wszystkie warunki uczestnictwa. Serdecznie zapraszamy

 • Nasza parafia prowadzi przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa dla narzeczonych poprzez cykl spotkań w czterech terminach. Terminy są wywieszone w galotach i zamieszczone na stronie internetowej parafii. Spotkania będą prowadzone w salce katechetycznej w następujących miesiącach: marzec, czerwiec, wrzesień i listopad. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę na Suwalszczyznę i do Wilna w terminie: 21-25.05.2018 r.. Można się zapisać, a wszystkich uczestników prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł. w kancelarii do 10 lutego br.
 • Nasza parafia organizuje wyjazd w dniu 19 marca 2018r. (poniedziałek) na Apel Jasnogórski oraz do Sanktuarium św. Józefa i św. Antoniego w Częstochowie wyjazd o godz. 13.00 powrót po Apelu Jasnogórskim. koszt 50 zł ( przejazd, ubezpieczenie). Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego artykuły: Mistyka jest dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych; Skąd ostatecznie wiemy co jest dobre, a co złe, co sprawiedliwe, a co nie sprawiedliwe?; Kim są uczestnicy zimowej wyprawy na K2, której celem jest pierwsze zimowe wejście na ostatni niezdobyty o tej porze roku ośmiotysięcznik? oraz wiele innych ciekawych artykułów.