Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.   Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

14  Niedziela Zwykła                                                           3.07.

• Nieszpory Niedzielne o godz. 16.oo.
  • Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach

Poniedziałek                                                                            4.07.

Wtorek                                                                                      5.07.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa                                                                 6.07.

• Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła o godz. 16.oo

Czwartek                                                    7.07.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów

Piątek                    8.07.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.

Sobota                   9.07.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

15 Niedziela Zwykła                                                            10.07.

• Kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00

Ogłoszenia ogólne.

• Przez cały czas wakacji  – od niedzieli 3 lipca do 28 sierpnia nie będzie sprawowana Msza Święta o godz. 12.15
  • W przyszłą niedzielę  – 10 lipca gościć będziemy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej z posługą słowa Bożego, a po Mszach św. będzie okazja zakupienia kalendarza misyjnego na przyszły rok
  • Nauki dla narzeczonych odbędą się 8 i 9 lipca o godz. 19.oo. Narzeczonych zachęcamy do zapisania się na ten termin nauk przedślubnych
  • Parafia NSPJ w Piaśnikach zaprasza na jednodniową pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej oraz do Bazyliki Miłosierdzia Bożego i Centrum Świętego Jana Pawła II w Krakowie – Łagiewnikach 23 lipca tj. sobota. Koszt wraz z ubezpieczniem – 40 zł. Zapisy w zakrystii kościoła NSPJ w Piaśnikach. Szczegóły na plakatach w gablotce.
  • Od niedzieli 26 czerwca po mszy św. zbierane będą podpisy pod projektem ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę i święta.