6.10 – Niedziela  27  Zwykła    Odpust parafialny – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

• Witamy serdecznie ks. dr Rafała Śpiewaka, który dziś do nas skieruje Słowo Boże z okazji odpustu parafialnego. Witamy wszystkich gości.
  • Kolekta powinowata. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Msza św. chrzcielna o godz. 15.00
  • Nieszpory odpustowe o godz. 16.00.
  • Dziś o godz. 17.oo Msza Św. W intencji Seniorów i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego wieku naszego miasta Świętochłowice
  • Apel Jasnogórski o godz. 20.45

7.10. – Poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

• Z racji pierwszego poniedziałku miesiąca zapraszamy po porannej Mszy św. na Nabożeństwo do Ducha Świętego.

8.10.- Wtorek

• Nabożeństwo Różańcowe wraz z Nowenna do MB Nieustającej pomocy o godz.17.15

9.10. – Środa

10.10. – Czwartek

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów
  • Msza św. szkolna o godz. 17.00, Spowiedź dla dzieci od godz. 16.3o
  • Nabożeństwo Różańcowe o godz.17.30.

11.10. – Piątek

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  • Różaniec o godz.17.15.
  • Młodzież oazowa zaprasza swoje spotkania wszystkich chętnych młodych do salki oazowej po Mszy św. wieczornej.

12.10. – Sobota

• Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania do salki na godz. 11.00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

13.10. – Niedziela  28  Zwykła – DZIEŃ PAPIESKI  dzień Fatimski

• Zbiórka przed kościołem na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Różaniec Fatimski  o godz. 16.00 w kościele
  • Apel Jasnogórski o godz. 20.45

• We wszystkie niedziele miesiąca października zapraszamy do kościoła na Apel Jasnogórski na godz. 20.45.
  • Spotkanie Rodziców Dzieci Komunijnych przygotowujących się do Komunii Św. ze Szkoły Podstawowej nr. 17 odbędzie się 7 października 2019 r. w kościele. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. wieczorną o godz. 18.00. Serdecznie Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  • W dniach: 7.10.-11.10.2019r.  Środowiskowy Dom Samopomocy w Świętochłowicach zaprasza na obchody Tygodnia Zdrowia Psychicznego – szczegóły w gablocie przed kościołem.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: o tym, jak św. siostrę Faustynę widział jej kierownik duchowy ks. Michał Sopoćko; o niebiańskim pochodzeniu i ogromnej mocy Różańca; wspomnienie o śp. Janie Kobuszewskim, który żartami rozbrajał smutki świata „oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest nowy numer Wiadomości Parafialnych.