Kolekta na potrzeby naszej archidiecezji, za każdą z ofiar serdeczne Bóg zapłać.

Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego                                                                   8.05.

• Nowenna do Ducha Świętego po Mszach Św..
  • Nabożeństwo majowe o godz. 16.oo.
  • Apel Jasnogórski o godz. 20.45
  • Dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej

Poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – patrona Polski              9.05.

• Katecheza dorosłych o godz. 19.oo. Zapraszamy do pogłębiania naszej wiary i pomnażania wiadomości z życia Kościoła i świata.

Wtorek       10.05.

• Nabożeństwo majowe i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Środa       11.05.

• Koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła o godz. 16.oo
  • Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie o godz. 19.oo

Czwartek                                                                                           12.05.

• Po porannej Mszy św. Legion Maryi zaprasza do modlitwy w intencji kapłanów.
  • Msza szkolna o godz. 17.oo Zapraszamy dzieci i rodziców do uczestnictwa w Mszy św. szkolnej .

Piątek  – dzień Fatimski                       13.05.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej młodzież zapraszamy na spotkanie Ruchu ? Światło-Życie.
  • Nabożeństwo fatimskie i majowe przy kaplicy na ul. Bieszczadzkiej o godz. 17.oo

Sobota                                                14.05.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo
  • Nowenna do Ducha Świętego po Mszach Św.

Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego                              8.05.

• Nabożeństwo majowe o godz. 16.oo.
  • Apel Jasnogórski o godz. 20.45

Ogłoszenia ogólne.

• Za tydzień w poniedziałek 16 maja o godz. 16.oo, przybędzie do naszej parafii Ks. Senior Arcybiskup Damian Zimoń, aby udzielić naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  • Dzień skupienia dla narzeczonych – 22 maja o godz. 15.oo w parafii NSPJ w Piaśnikach
  • 25 czerwca chcemy zawierzyć nasz dekanat Bożemu Miłosierdziu. Organizujemy na ten dzień wyjazd do Krakowa- Łagiewnik. Zapisy przyjmować będziemy w kancelarii lub zakrystii od maja.