NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  12.04

  • Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 16.00   Bez udziału wiernych.     

Poniedziałek Wielkanocny   13.04

  • Msze św. według porządku niedzielnego. (Nowenna do Miłosierdzia Bożego)

Wtorek Wielkanocny    14.04


Środa Wielkanocna 15.04


Czwartek Wielkanocny    16.04.


Piątek Wielkanocny   17.04.


Sobota Wielkanocna  18.04


II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia Bożego   19.04

  • W tę Niedzielę będziemy oddawać cześć Miłosierdziu Bożemu.

Ogłoszenia ogólne

  •  Od Wielkiego Piątku rozpoczęła się Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Odmawiajmy codziennie w naszych Rodzinach o godz. 15.00 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, prosząc w tym szczególnym czasie pandemii o nadzieję, pokój serca a także o siły dla wszystkich pełniących dzieła Miłosierdzia względem duszy i ciała!   Abyśmy jeszcze bardziej byli mocni w wierze, nadziei i miłości. Trwajmy Wspólnie na modlitwie!
  • Z tyłu kościoła jest wystawiony nowy Świąteczny numer Gościa Niedzielnego w cenie 6zł. A dla dzieci nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  • W związku z licznymi zapytaniami, jeżeli ktoś z parafian chce złożyć ofiarę na kościół, można dokonywać przelew na konto bankowe parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię.

Konto Bankowe parafii PKO BP   PL 19 1020 2368 0000 2102 0138 7075

  • Jeżeli ktoś chciałby złożyć ofiarę na potrzeby parafii w tradycyjny sposób, może to uczynić – kościele pod chórem znajduje się skarbona z napisem: „Ofiary na potrzeby naszej parafii”. Raz jeszcze składamy Serdeczne Bóg Zapłać i Dziękujemy za wsparcie i zrozumienie!