W Czwartek 31 maja br. obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, Msze Święte w tym dniu o godz. 8.oo, 11.oo (zaraz po procesji!!) , 15.oo i 17.oo. 

Procesję poprowadzimy następującymi ulicami: z kościoła ul. Kościelną do ul. Wolności gdzie na jej końcu będzie I OŁTARZ. Dalej pójdziemy ul. Łagiewnicką aż do ul. Sportowej, gdzie będzie II OŁTARZ obok bloku ul. Sportowej 2. Następnie do ul. Węglowej, by dojść do III OŁTARZA przy ul. Węglowej 2. I dalej ul. Łagiewnicką, by dotrzeć do IV OŁTARZA przy ul. Łagiewnickiej 58. Ulicą Kościelną powrót do kościoła na uroczyste TE DEUM LAUDAMUS. Przypominamy raz jeszcze, że zaraz po zakończeniu procesji odbędzie się Msza św. planowana na godz. 11.00! Prosimy o zaangażowanie się (pomoc w postawieniu ołtarzy jak i w ich przystrojeniu w kwiaty) mieszkańców ulic przy których zostaną postawione, a także wszystkich chętnych do pomocy. Za wszelką pomoc składamy Serdeczne Bóg Zapłać.

Zapraszamy do udziału w Procesji Bożego Ciała: Dzieci do sypania kwiatów, poczty sztandarowe, mężczyzn do niesienia baldachimu, służbę liturgiczną, dzieci i młodzież. Biorąc udział w tej uroczystości, dajemy świadectwo naszej wiary i miłości, aby godnie uczcić Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.