SOBOTA 20.07.

1800 Za ++ rodziców Klarę i Alojzego SZROMKÓW w 2. rocznicę śmierci mamy oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

XVI Niedziela Zwykła 21.07.

8oo Za Parafian.

930 Za ++ z rodzin BAJERÓW, GRZEGORCZYKÓW, GWÓŹDZIÓW i LINKE.

1100 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha Świętego dla Barbary DUKI z okazji 18. rocznicy urodzin.

1530 NIESZPORY

1600 Za + Marię ŻUREK w 1. rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK 22.07.

Święto św. Marii Magdaleny

800 Za + ojca Erwina WALECZKA na pamiątkę ziemskich urodzin i wszystkich ++ z rodziny.

WTOREK 23.07.

Święto św. Brygidy, zak., patronki Europy

1800 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Czesława KRYCHOWSKIEGO z okazji 70. rocznicy urodzin, prosząc o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. /TE DEUM/

ŚRODA 24.07

Wspomnienie św. Kingi, dz.

800 Za ++ mamę Krystynę w 21. rocznicę śmierci i ojca Włodzimierza ONICKICH oraz wszystkich ++ z rodziny.

CZWARTEK 25.07.

Święto św. Jakuba, apostoła

1700 Za ++ matkę Annę, brata Stefana, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK 26.07.

Wspomnienie śś. Joachima i Anny, rodziców NMP

800 Z podziękowaniem za 70 lat życia Józefa, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. /TE DEUM/

SOBOTA 27.07.

1800 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej i Królowej Polski, z prośbą o poszanowanie krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej ojczyźnie.

XVII Niedziela Zwykła 28.07.

8oo Za + Ryszarda SZYMIKA – od szwagierki Oli z rodziną.

930 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jerzego POSMIKA z okazji 70. rocznicy urodzin. /TE DEUM/

1100 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Laury MICHALIK.

Po Mszy Św. chrzest: Laura Maria MICHALIK

1530 NIESZPORY

1600 Za ++ w czerwcu: Rudolfa BUGDOŁA, Krzysztofa SZYMCZAKA, Krystynę FRĄDCZAK, Piotra WAWRZYNKIEWICZA, Stanisławę MAKSYMOWICZ, Marię SKOWRONEK, Gabrielę JANY, Marka SZYMAŃSKIEGO, Łucję POCZEKAJ, Marka SKRĘTKOWSKIEGO, Krystynę PIECHOCIŃSKĄ oraz Jana KARLIŃSKIEGO.