Kapłani aktualnie posługujący w parafii

Ks. Eugeniusz Pluta – proboszcz
Urodzony: 15.06.1958
Wyświęcony: 19.04.1984 Katowice
W parafii od 1999 r.

Ks. Piotr Szweda – wikary
Urodzony: 10.09.1971 r.
Wyświęcony: 10.05.1997 r.
W parafii od 2016 r.

Ks. Zdzisław Pławecki – wikary
Urodzony: 08.10.1968 r.
Wyświęcony: 11.05.1996 r.
W parafii od 2018 r.

Ks. Harald Weinert (diecezjalny)
Urodzony: 17.05.1904 Chropaczów
Wyświęcony: 2.02.1927 Wrocław
Zmarł: 2.03.1983 Aachen, tamże pochowany

Ks. Antoni Bagsik (O.M.I)
Urodzony: 11.07.1914
Wyświęcony: 23.10.1938 Wronki
Zmarł: 24.03.1989 Toronto – Kanada

Ks. Dr. Józef Ortmann
Urodzony: 4.03.1915 Chropaczów
Wyświęcony: 5.08.1939 Trier – Niemcy
Zmarł 7.10.1992 Niemcy

Ks. Norbert Jonek (diecezjalny)
Urodzony: 13.04.1938 Chropaczów
Wyświęcony: 28.06.1964 Wrocław

Ks.Józef Krakowski (diecezjalny)
Urodzony: 29.11.1957 Chropaczów
Wyświęcony: 19.04.1984 Katowice

Ks.Franciszek Kot (S.D.S)
Urodzony: 9.05.1963 Piekary Śląskie
Wyświęcony: 13.05.1989 Trzebinia

Ks. Henryk Foik (diecezjalny)
Urodzony: 9.09.1964 Chropaczów
Wyświęcony: 12.05.1990 Katowice

Ks. Romuald Baingo (S.D.S)
Urodzony: 04.08.1965 Chorzów
Wyświęcony 9.05.1991 Kraków

Ks. Piotr Kalka (diecezjalny)
Urodzony: 03.04.1966 Chropaczów
Wyświęcony: 11.05.1991 Katowice

Ks. Adam Seksciński (diecezjalny)
Urodzony: 31.08.1966 Czernichów
Wyświęcony: 16.05.1992 Katowice

Ks. Krzysztof Rzezniczek (diecezjalny)
Urodzony: 24.10.1968 Chropaczów
Wyświęcony: 03.06.1995 Katowice

Ks. Krzysztof Szweda (diecezjalny)
Urodzony: 07.01.1971 Chropaczów
Wyświęcony:10.05.1997 Katowice

Ks. Piotr Grzegorzewicz
Urodzony: 15.08.1974 Chorzów
Wyświęcony: 22.05.1999 Gliwice

Ks. Rafał Skitek (diecezjalny)
Urodzony: 3.08.1979
Wyświęcony: 14.05.2005 Katowice

Ks. Adam Słota (diecezjalny)
Urodzony: 12.07.1988
Wyświęcony: 23.05.2015 Katowice

Ks. Paweł Klich 1916-1922
Ks. Tomasz Zdechlik -1924
Ks. Paweł Kalus 1919-1922
Ks. Robert Waliach 1922-1929
Ks. Alojzy Januszewicz 1923-1924
Ks. Robert Seweryn 1925-1929
Ks. Franciszek Klimza 1925-1926
Ks. Konstanty Piełka 1926-1927
Ks. Teodor Walenta 1927-1927
Ks. Józef Matloch 1929-1929
Ks. Józef Myrcik 1929-1935
Ks. Franciszek Winczowski 1932-1935
Ks. Franciszek Kuboszek 1933-1935
Ks. Karol Żmij 1934-1935
Ks. Paweł Kitta 1935-1937
Ks. Stanisław Kus 1936-1937
Ks. Jan Odróbka 1937-1939
Ks. Stanisław Krzystolik 1937-1940
Ks. Stanisław Krzywoń 1938-1945
Ks. Zygfryd Strzelecki 1939-1941
Ks. Wilhelm Dłucik 1939-1940
O. Orszulik 1940-1941
Ks. Antoni Pitas 1942-1946
Ks. Tadeusz Frey 1946-1946
Ks. Ernest Ślązok 1946-1948
Ks. Józef Bak 1948-1949
Ks. Andrzej Majer 1949-1949
Ks. Piotr Sopora 1951-1954
Ks. Bernard Skrzypczyk 1954-1955
Ks. Józef Porcek 1955-1958
Ks. Stanisław Knop 1955-1958
Ks. Antoni Niesporek 1958-1958
Ks. marian Śliwiński 1961-1964
Ks. Gerard Syguda 1963-1964
Ks. Benedykt Woźnica 1964-1965
Ks. Zenon Szczęsny 1965-1967
Ks. Jerzy Cedzich 1966-1969
Ks. Jan Ślązok 1966
Ks. Kazimierz Fonfara 1967-1968
Ks. Jan Skolik 1968-1969
Ks. Henryk Lagfort 1969-1971
Ks. Józef Kużaj 1969-1972
Ks. Zygmunt Bednarek 1972-1975
Ks. Stefan Balcarek 1972-1975
Ks. Stefan Sprot 1975-1978
Ks. Antoni Stych 1975-1976
Ks. Rudolf Solik 1976-1976
Ks. Antoni Odróbka 1976-1979
Ks. Rafał Korbel 1978-1980
Ks. Władysław Nieszporek 1979-1981
Ks. Krystian Helbik 1982-1985
Ks. Henryk Kuczob 1983-1986
Ks. Marian Wandrasz 1985-1988
Ks. Franciszek Musioł 1986-1987
Ks. Zygmunt Wiśniowski 1987-1988
Ks. Zbigniew Kocoń 1988-1991
Ks. Piotr Machoń 1988-1991
Ks. Marek Kamieński 1989-1992
Ks. Krzysztof Lach 1991-1994
Ks. Henryk Sitek 1991-1992
Ks. Leon Kraiński 1992-1995
Ks. Henryk Kulas 1992-1995
Ks. Dariusz Szmidt 1994-1997
Ks. Jan Włosek 1995-1999
Ks. Krzysztof Lasota 1995-1997
Ks. Norbert Osmańczyk 1997-2002
Ks. Michał Lepich 1997-2000
Ks. Krzysztof Szudok 1999-2002
Ks. Marian Kłus 2000-2001
Ks. Michał Palowski 2001-2005
Ks. Marcin Chmielewski 2002-2006
Ks. Dariusz Niesiobęcki 2002-2004
Ks. Krzysztof Jończyk 2004-2005
Ks. Tomasz Sekwerda 2004-2004
Ks. Daniel Kurasz 2005-2007
ks. Kamil Kiszewski 2005-2007
ks. Michał Kłakus 2006-2007
ks. Zbigniew Swoboda 2007-2010
ks. Marcin Szkatuła 2007-2011
ks. Łukasz Ryguła 2007-2008
ks. Krzysztof Gębara 2010-2012
ks. Marek Wolnik 2011-2015
ks. Rudolf Reszka 2012-2014
ks. Marcin Palka 2015-2016
ks. Paweł Łata 2014-2018
ks. Piotr Szweda 2016-
ks. Zdzisław Pławecki 2018-