5 Niedziela Wielkiego Postu                                                                                                                           2.04.

• 16.oo – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

Poniedziałek                                                                                                                                                       3.04.

• Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.

Wtorek                                                                                                                                                                  4.04.

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                                     5.04.

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła

Czwartek I miesiąca                                                                                                                                           6.04.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • 16.3o – Spowiedź dla dzieci

Piątek I miesiąca                                                                                                                                               7.04.

• 15.oo – nabożeństwo Godziny Miłosierdzia Bożego
  • 17.oo – Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii: Kościelną, Figuły, przez Plac Zawadzkiego, Łagiewnicką, Sportową, Węglową, przez park do ul. Górnej i Łagiewnicką do Kościelnej i powrót do kościoła
  • Zalecki za zmarłych składamy w kancelarii lub zakrystii
  • 18.3o – Spowiedź dla młodzieży

Sobota I miesiąca                                                                                                                                             8.04.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej                                                                                                              9.04.

• Kolekta na potrzeby naszej parafii
  • 16.oo – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

• Po Mszy św. w wejściu do kościoła można zakupić „Paschaliki” świece na stół wielkanocny w cenie 6 zł
  • Od 18 kwietnia do 6 maja przyjmowane będą zgłoszenia do udziału w naukach przedślubnych, zaś nauki odbywać się będą w dniach 25 i 26 maja o godz. 19.oo w salkach katechetycznych
  • Zapraszamy na pielgrzymki do Chorwacji i Medjugorie od 26.06 do 4.07.2017, oraz do Kodnia, Sokółki, Grabarki i Świętej Wody w dniach od 29 – 31 maja br.