IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.06

8oo      Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy STASZEK z okazji 68. rocznicy urodzin i dla Jakuba STASZKA z okazji 18. rocznicy urodzin.

930      Za + Barbarę WACLAWEK w 1. rocznicę śmierci.

1100     Do Opatrzności Bożej w intencji małżonków Bronisławy i Jana KULAWIKÓW z okazji 50. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie i opiekę Matki Bożej Różańcowej dla jubilatów i ich córek Anny i Barbary z rodzinami. (Te Deum)

Po mszy św.chrzest: Mateusz Adam KĘPA, Roch Aleksander SMÓŁKA

1530     Nabożeństwo Eucharystyczne.

1600    Msza Święta chrzcielna: Miłosz Martin CZYŻ

PONIEDZIAŁEK – 03.06

WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW KAROLA LWANGI I TOW.

800      O łaskę nieba dla + Zdzisława KORDIAKA oraz ++ Katarzyny i Janusza KORCZYŃSKICH.

845      Pogrzeb: śp. Anna STYPUŁA

1730     Nabożeństwo Eucharystyczne.

1800    Za +matkę Teofilę BUDZOWSKĄ w 25. rocznicę śmierci, + ojca Henryka i siostrę Irenę.

WTOREK – 04.06

800      Z prośbą o łaskę uzdrowienia dla ks. proboszcza Eugeniusza i dla ofiarodawcy.

1730     Nabożeństwo Eucharystyczne.

1800    Za + żonę Małgorzatę, + brata Franciszka, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

ŚRODA – 05.06

WSPOMNIENIE ŚW.  BONIFACEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA

800      Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin WRÓBLÓW,

MAKOWSKICH I KIECANÓW.

1730     Nabożeństwo Eucharystyczne.
1800    Za + Marię SALBERT i + Jerzego od córki z rodziną.

I CZWARTEK – 06.06

8oo      O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

1645      Procesja teoforyczna na zakończenie oktawy Bożego Ciała

1700     Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Róży i Helmuta KSIĄŻKÓW z okazji 55. rocz. ślubu oraz
w kolejną rocznicę urodzin Helmuta prosząc o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

I PIĄTEK – 07.06

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

800      Msza święta wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania popełnione względem Boga.

1800    Za + Zbigniewa BAJANA w 1. rocznicę śmierci – od żony Grażyny, oraz ++ rodziców, siostry
i wszystkich z rodziny.

SOBOTA – 08.06

WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA MARYI

800      Za ++ Marię i Jerzego SALBERTÓW w rocznicę śmierci.

900        Pogrzeb: śp. Ernst SCHARTE

1800    Za + Krystynę STĘPIEŃ na pamiątkę ziemskich urodzin.

X NIEDZIELA ZWYKŁA  09.06

8oo      Za + Wandę TARKO i wszystkich ++ z ulicy Świętokrzyskiej 22 – od lokatorów.

930      Za ++ rodziców Genowefę i Bolesława NOWAKOWSKICH, ++ dziadków Mariannę i Jana KARASKÓW, Anielę i Ludwika NOWAKOWSKICH, szwagra Sylwestra i siostrzeńca Wojciecha BANASIA.

1100     Za + Barbarę ENGEL w 5. rocznicę śmierci.

1530     Nieszpory niedzielne.

1600    Za + męża Jana JOSIŃSKIEGO w 1. rocznicę śmierci.