●  V NIEDZIELA  ZWYKŁA   –      05.02

8.oo   Za Parafian.

9.30   Za + Romana SKIEROWSKIEGO w pierwszą rocznicę śmierci.

11.00  Za + dziadka Józefa GRABOWSKIEGO w kolejną rocznicę śmierci.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego. Są nimi:  Lilianna, Karolina ŻELICHOWSKA, Eliza, Emilia BOGACKA, Kornelia, Róża WOŹNY

PONIEDZIAŁEK  ●  WSPOMNIENIE  ŚW. PAWŁA  MIKI  I  TOWARZYSZY ,  MĘCZ.  – 06.02

8.oo   Za + męża Stanisława KOWOLIKA w pierwszą rocznice śmierci.

18.00  Za + Jerzego SPYRĘ  i wszystkich ++ z ul. Stawowej 28– intencja od lokatorów.

WTOREK   –   07.02

8.00   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej, za wstawiennictwem św. Ojca Pio i św. Siostry Faustyny z   podziękowaniem, za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Alicji TYKI z okazji 65 rocznicy urodzin i o błogosławieństwo dla rodziny.

18.00  Za + Annę KOMAŃDĘ – intencja od lokatorów z ul. Świętokrzyskiej 22.

ŚRODA        08.02

8.00   Za ++ rodziców, rodzeństwo oraz wszystkich ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  1. Za + Joannę PAWLIK – od lokatorów z ul. Sportowej 2.

2. Za ++  Irenę i Benedykta GOLCÓW o łaskę życia wiecznego.

CZWARTEK     09.02

8.00   Za + Felicytę i Józefa STANOSZKÓW, ++ z rodzin STANOSZKÓW, ŚLIWÓW i KORCZYŃSKICH.

17.00  Za + Zofię URBAN – intencja od lokatorów z ul. Sportowej 13.

PIĄTEK  ● WSPOMNIENIE  ŚW.  SCHOLASTYKI,  DZ. – 10.02

8.00   Za + Mirosława CHROBOKA i wszystkich ++ z rodziny.

18.00  Za + babcię Mariannę GRABOWSKĄ w kolejną rocznicę śmierci.

SOBOTA ●  WSPOMNIENIE  NMP  Z  LOURDES  ●  ŚWIATOWY  DZIEŃ  CHOREGO  –11.02

8.00  Z okazji Światowego Dnia Chorego z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich członków Różańca Św., duszpasterzy i parafian – intencja od Rodziny Różańcowej.

18.00  Msza św. dziękczynna w intencji Grzegorza STYPUŁY z okazji 50 rocznicy urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i życie zgodne z wola Bożą na kolejne lata. (Te Deum).

● VI NIEDZIELA  ZWYKŁA – 12.02

8.oo   Za Parafian.

9.30   Za ++ rodziców Stanisławę i Stanisława JANUSÓW w pierwszą rocznicę śmierci.

11.0Za + Jana WIELGUSA w 5 rocznicę śmierci, ++ z rodzin WIELGUSÓW i ŁACIŃSKICH.

15.3Nieszpory niedzielne.

16.00 Za + Matyldę SŁUPIK, ++ krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.