XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.

8.o0   Za ++ rodziców, dziadków i krewnych z obu stron.

9.30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy SOLICH z okazji 70. rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Eryka WLOSZA z okazji 85. rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

15.30  Nieszpory  niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: 1. Zuzanna, Izabela BARAŃSKA, 2. Max, Eugeniusz BARAŃSKI, 3. Emil, Henryk GRUCA, 4. Zofia, Hiacynta URBANIAK, 5. Aleksandra MIASTKOWSKA

PONIEDZIAŁEK – 06.11.

8:00  Za ++ rodziców Roman i Stanisławę MICHALIKÓW, ++ Matyldę i Ryszarda, Zbigniewa z żoną oraz ++ pokrewieństwo z rodzin MICHALIKÓW i DIBISZÓW.

18:00 Za + Krzysztofa LASOTĘ na pamiątkę ziemskich urodzin.

WTOREK – 07.11.

8:00  Za wszystkich ++ z Rodziny Różańcowej i Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 Za ++ Annę i Józefa ZARĘBÓW, Serafinę i Marię z mężami, Jana i Józefa z żonami oraz ++ pokrewieństwo z rodzin ZARĘBÓW i NAGLIKÓW.

ŚRODA – 08.11.

8:00  Za + syna Damiana i dusze w czyśćcu cierpiące..

18.00 W intencji Bogu wiadomej.

CZWARTEK – 09.11.

ŚWIĘTO POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

8:00  Za wszystkich ++ legionistów, auksyliatorów i kierowników duchowych – intencja od Legionu Maryi.

17.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dary Ducha Św. i błogosławieństwo Boże na czas wyborów dalszej drogi życiowej oraz opiekę Matki Bożej dla Szymona NOWICKIEGO z okazji 15. rocznicy urodzin.

PIĄTEK – 10.11.

WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAP. I DK

8:00   Za ++ rodziców Zofię i Piotra WRAZIDŁÓW, + męża Mariana GARBACIOKA i wszystkich ++ z rodzin WRAZIDŁÓW i GARBACIOKÓW.

18:00 Za + Stefanie PALKĘ w 30. rocznicę śmierci, + syna Ernesta, ++ córki Anielę i Danutę oraz ++ pokrewieństwo.

SOBOTA – 11.11.

WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS, BPA.

8:00  Msza św. w intencji Ojczyzny w 105 rocznicę odzyskania Niepodległości.

18:00 Za + męża Jana KUCHARSKIEGO w 7. r. śmierci, + ojca Zdzisława i + brata Leszka BACHORSKICH.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.

8.o0   Za ++ Elżbietę, Ryszarda i Teresę GWOŹDZIÓW – od lokatorów z ul. Górnej 16.

9.30   Za Parafian.

11.00  Za ++ rodziców Izabelę i Zygmunta PORZĄDNYCH.

15.30  Nieszpory  niedzielne.

16.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie  dla Emilii SZYMCZYK z okazji 18. rocznicy urodzin – od babci Jadzi i dziadka Antoniego.