IV  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  ●  DOBREGO  PASTERZA   –   08.05

8.oo   KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: O życie wieczne dla + ojca Stanisława BIERNACKIEGO w 60rocznicę

śmierci i wszystkich ++ z rodziny BIERNACKICH, KARDASIÓW i dusze w czyśćcu cierpiące.

————————————————————————————————————————–

9.3o   KOŚCIÓŁ DOBREGO PASTERZA: Za ++ kapłanów, organistów i kościelnych z naszej parafii.

11.oo  KOŚCIÓŁ DOBREGO PASTERZA: Suma odpustowa w intencji parafian.

————————————————————————————————————————–

9.30  KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św. z SP 17

11.30  KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św. z SP 5

15.30  Nabożeństwo majowe

16.00  KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: Za + męża Jerzego SALBERTA w 17 r. śmierci i wszystkich ++ z rodziny.

17.00  Nabożeństwo komunijne dla dzieci.

PONIEDZIAŁEK  ● UROCZYSTOŚĆ  ŚW. STANISŁAWA, BPA I MĘCZ. PAT. POLSKI  – 09.05

8.oo  Za + męża Horsta GOIKA w rocznicę śmierci ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

18.00  Za + Stanisława LECHA i wszystkich ++ z rodziny.

WTOREK –   10.05

8.oo  Za ++ rodziców Józefa i Gertrudę  SZMITÓW i wszystkich ++ z rodziny z oby stron.

18.00  Za + Gabrielę GRUSZKA w pierwszą rocznicę śmierci.

ŚRODA  –   11.05

8.oo  Za + Jerzego SŁOTĘ w 2 rocznicę śmierci.

18.00  Za wszystkich zmarłych w miesiącu kwietniu: +Tadeusz KUKIER, +Wiesław MŁYNARCZYK,
+Stanisław WĄTROBA,+ Ilona BARTYZEL, +Gabriela WĘGRZYNOWICZ, +Bogusław WNUK,
+Piotr JESIONEK, +Maria LIS, +Irena ZIELIŃSKA, +Janina ŻEGLEŃ.

CZWARTEK   –    12.05

8.oo  Za + rodziców, siostrę i szwagra.

17.00  Msz św. z udzieleniem  sakramentu  Bierzmowania.

Za + Martę POŚPIECH i wszystkich ++ z ul. Stawowej 28 – od lokatorów .

PIĄTEK  –   13.05

8.00   W Bogu wiadomej intencji.

17.00  Nabożeństwo fatimskie przy kapliczce z procesją do kościoła.

18.00  1. Do Opatrzności Bożej i MBR w intencji proboszcza ks. Damian COPKA z ok. 22 rocznicy święceń prezbiteratu oraz ks. Marka ORGANISTY z okazji 5 rocznicy święceń prezbiteratu z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej i Legionu Maryi.

2. Za + syna Patryka w pierwszą rocznicę śmierci.

SOBOTA  ●  ŚWIĘTO  ŚW.  MACIEJA,  APOSTOŁA  –  14.05

8.00    Za ++ Irenę i Karola GRUNERÓW  i wszystkich ++ z rodziny.

18.00  Za + Ernesta PALKA w pierwszą rocznicę śmierci.

V  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  –   15.05

8.oo   Za + Proboszcza ks. kanonika Jana GACKĘ w 3 rocznicę śmierci.

9.30   Za + Bogdana TARKO w Pierwszą rocznicę śmierci – od lokatorów z  ul. Świętokrzyskiej 22.

11.0Msza św. w intencji dzieci i rodziców w rocznicę I Komunii Świętej.

15.30  Nabożeństwo majowe

16.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla syna Grzegorza GABORA z okazji 45 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.