NIEDZIELA  ●  UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH –   01.11

8.oo   Za + męża Maksymiliana WAWOK w 1 rocznicę śmierci.

9.3o    Za + Marię SZUBERT w rocznicę śmierci oraz ++ Iwonę i Grażynę IWAŃSKĄ.

11.oo   Za + Annę SOLICH w rocznicę śmierci.

15.00  Różaniec  za  zmarłych  z wypominek.

16.00  Za ++ z rodziny WELLMANN, HERMAN, WIDERA, FILA, BUJARA, SZABLICKI, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK   ● WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH  – 02.11

8.oo    1. Za ++ rodziców Jana i Katarzynę KUCHARCZYK ++ dziadków i krewnych z obu stron ++ kapłanów i ++misjonarzy.

2. Za ++ rodziców, dwóch braci, siostrę i szwagra.

18.00  Za ++ z rodziny OLEŚ, CICHY, BRYŁA, KANDZIA oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK –   03.11

8.oo    1. Za wszystkich ++ Legionistów i Auksyliatorów. Msza św. ofiarowana od Legionu Maryi.

2. Za ++ rodziców Józefa i Jadwigę PIECHULA.

18.00  W intencji Bogu wiadomej.

ŚRODA   ●  ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO  KAROLA   BOROMEUSZA  BPA – 04.11

8.oo   1. Za + męża Romana MICHALIKA, jego ++ rodziców Matyldę i Ryszarda, brata Zbigniewa, + Leokadię,  ++ pokrewieństwo z rodziny MICHALIKÓW I DIBISZÓW.

2. Za ++ rodziców Annę i Jana ZARĘBÓW, ++ siostry Serafinę i Marię z mężami, ++ braci Jana i Józefa z żonami, ++ pokrewieństwo z rodziny ZARĘBÓW I NAGLIKÓW.

18.00  Za + Renatę LINDEL w 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK – 05.11

8.oo    O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w intencji naszych duszpasterzy o Boże

Błogosławieństwo i zdrowie od Rodziny Różańcowej.

18.00  Za + Krzysztofa ELSNER od współpracowników z firmy UNIBAX.

PIĄTEK –   06.11

8.oo     Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione – od Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego i Ofiarodawców.

18.00  Za + ojca Franciszka KRASZEWSKIEGO w 90 r. urodzin, + matkę Magdalenę i ++ pokrewieństwo z obu stron.

Sobota – 07.11

8.oo    Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Za ++ rodziców Izabele i Zygmunta PORZĄDNYCH.

NIEDZIELA  ●  XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA –  08.11

8.oo   Za Parafian.

9.3o    Za + Stanisława NOWOK w 30 dzień po śmierci.

11.oo   W Intencji syna Jakuba o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.

15.00  Różaniec  za  zmarłych  z wypominek.

16.00  Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego dla dzieci: Maria, Hanna PANOCHA, Paulina, Magdalena ANIOŁ, Zuzanna, Hanna BRYJOK, Aaron, Dariusz KUBIŃSKI, Nikola, Anna GWÓŹDŹ, Kacper, Maksymilian KIELERZ.