NIEDZIELA  ●   ŚWIĘTO  CHRZTU  PAŃSKIEGO – 10.01

8.oo   Z prośbą o Boże błogosławieństwo i powrót do zdrowia Janiny KUTA z okazji 80 rocznicy urodzin oraz w pewnej intencji.

9.3o    Za Parafian.

11.oo   Za +męża Jerzego GÓRA w pierwszą rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i lokatorów z ulicy Karpackiej 7 oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Za + Felicję GANDECKĄ w 3 miesiące po śmierci, + Alfreda w 19 rocznicę śmierci oraz ++ Wincentego i Krzysztofa FRANIK.

PONIEDZIAŁEK  – 11.01

8.oo    Za + brata Jana CICHY w rocznicę urodzin i 10 rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji mieszkańców ulic: Sosnowej i Karpackiej.

WTOREK –  12.01

8.oo     Za ++ rodziców Aniele i Edwarda MODRZEJEWSKICH, Janinę i Edwarda KRUSZYŃSKICH, braci Jerzego i Stanisława, siostrę Irenę, dwóch szwagrów, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00    Pogrzeb:+ śp. Rozalia NOWROT

18.00  MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji  mieszkańców ulic: Górnej i Stawowej.

ŚRODA – 13.01

8.oo    Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność w wierze chrześcijańskiej    Msza św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

18.00  MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji  mieszkańców ulic: Łagiewnickiej i Kamionki.

CZWARTEK    – 14.01

8.oo    Za + ojca Leona w rocznice urodzin, ++ jego rodziców i teściów,  ++ pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00  MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji  mieszkańców ulic: Jodłowej i Armii Krajowej.

PIĄTEK  – 15.01

8.oo    Z podziękowaniem Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

18.00  Za + Edwarda CIESZYŃSKIEGO w 30 dzień po śmierci.

SOBOTA –  16.01

8.oo    W intencji Ojca Św. Franciszka, naszej Ojczyzny, O. Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja od Koła Przyjaciół.

18.00  Za + Pawła KUŹNIK w rocznicę urodzin + Łucję i ++ z rodziny KUŹNIK i MOROŃ.

NIEDZIELA  ●  II  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 17.01

8.oo   Za + męża Zygmunta w rocznicę rodzin..

9.3o    Za + matkę Anielę w rocznice urodzin.

11.oo  Za + męża Antoniego MAJSTER w rocznicę urodzin ++ rodziców i teściów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

14.oo  Msza św. Kolędowa  – dodatkowa  w intencji mieszkańców ulic naszej parafii, którzy nie mogli wcześniej w nich uczestniczyć.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Za Parafian .