NIEDZIELA  PALMOWA  MĘKI  PAŃSKIEJ                                                                                              10.04

8.oo  Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Julii z okazji 17 rocznicy urodzin.

9.3o   Za + Marię CEBO w 13 rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

11.oo  Za + matkę Zofię WIECZOREK  w pierwszą rocznicę śmierci.

15.15   Gorzkie Żale z kazaniem  pasyjnym.

16.00  Za + Krzysztofa SŁUPIKA na pamiątkę urodzin, ++ rodziców, ++ teściów i ++ pokrewieństwo.

WIELKI  PONIEDZIAŁEK   –    11.04

8.oo   Za + matkę Felicję w 15 rocznicę śmierci, + ojca Zygmunta, ++ braci Mariana i Janka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Za + mamę Łucję KUŹNIK , + ojca Pawła, ++ z rodziny KUŹNIK i MOROŃ, oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

WIELKI  WTOREK   – 12.04

8.oo  Za + matkę Katarzynę KUCHARCZYK w rocznicę śmierci, + ojca Jana, ++ dziadków i krewnych z obu stron.

18.00  Za + męża Bogusława ROGALĘ w 2 rocznice śmierci, + syna Łukasza, ++ rodziców i teściów oraz wszystkich ++ z rodzin ROGALÓW i KACZMARKÓW.

WIELKA  ŚRODA      13.04

8.oo  Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej – msza św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

18.00  W intencji Bogu wiadomej.

WIELKI  CZWARTEK   –    14.04

18.oo  MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ

Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Arcykapłana w  intencji duszpasterzy: ks. proboszcza Damiana
              i ks. wikariusza Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w dalszej posłudze kapłańskiej.

WIELKI  PIĄTEK   –   15.04

9.00    DROGA  KRZYŻOWA

18.00  LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.

WIEKA  SOBOTA   –   16.04

20.00  WIGILIA PASCHALNA Z PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ.

NIEDZIELA  WIELKANOCNA  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO     –  17.04

8.oo  Za + ojca Edwarda BOSEGO w rocznicę śmierci, ++ pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.3o   Msza dziękczynno-błagalna w intencji Bogu wiadomej.

11.oo  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla najbliższej rodziny.

15.30  Nieszpory.

16.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże              błogosławieństwo i zdrowie dla Joachima z okazji 60 rocznicy urodzin.