XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.09.

8.o0   Za + ojca Edwarda BOSEGO w rocznicę ziemskich urodzin oraz za + matkę Łucję w rocznicę śmierci.

9.30   Msza św. dziękczynna w intencji działkowców z Rodzinnych Ogródków Działkowych „Jutrzenka”.

11.00  Za ++ rodziców Urszulę i Stanisława ŻÓŁTYCH oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

15.30  Nieszpory  niedzielne.

16.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Piotra SZWEDY z okazji urodzin.

PONIEDZIAŁEK     11.09.

8:00  Za + Henryka i Władysława.

18:00 Za wszystkich ++ z rodzin MASONIÓW i NOWAKÓW.

WTOREK- UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ, PATRONKI  ARCHIDIECEZJI  –  12.09.

8:00  Za +męża Jana, ++ rodziców i ++ teściów, ++ rodzeństwo z obu stron.

18:00 Za + Wilhelma WAGNERA w 2. rocznicę śmierci, ++ dziadków i krewnych z obu stron.

ŚRODA- WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA, BPA I DK  – 13.09.

8:00  Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej – intencja od Rodziny Różańcowej.

18:00 Za + męża Antoniego w 9. rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK MIESIACA – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO  –  14.09.

8:00  O radość życia wiecznego dla + męża i ojca Tadeusza OZIMINE wspominając rocznicę jego ziemskich urodzin oraz ++ z rodziny.

17.00 Za + Danutę PAWEŁKO w 71. rocznicę ziemskich urodzin.

PIĄTEK- WSPOMNIENIE NMP BOLESNEJ 15.09.

8:00  Z podziękowaniem Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

18:00 Za + Franciszka SABATA w 2. rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron.

SOBOTA – WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZ. KORNELIUSZA, PAP. I CYPRIANA, BPA 16.09.

8:00  W intencji Ojca św. Franciszka, naszej Ojczyzny, o. Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja – od Koła Przyjaciół.

18:00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże      błogosławieństwo i zdrowie dla córki Magdaleny z okazji 22. rocznicy urodzin oraz Iwony i Adama  z okazji 23. rocznicy ślubu.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA  17.09.

8.o0   Za + męża Andrzeja MIECHOWSKIEGO w 7. rocznicę śmierci oraz ++ pokrewieństwo.

9.30   Za ++ Elżbietę i Agnieszkę GASZKA.

11.00  Za + Urszulę BŁACHUT w 1. rocznicę śmierci.

15.30  Nieszpory  niedzielne.

16.00 Za + ojca Alojzego SZROMKA w 20. rocznicę śmierci, + matkę Klarę i dusze w czyśćcu cierpiące.