II  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  ●  MIŁOSIERDZIA BOŻEGO  –  11.04

8.oo   Za + mamę Teresę GLASDER, ojca Józefa i ++ pokrewieństwo z obu stron.

9.3o    Do Miłosierdzia Bożego za + mamę Łucję w 2 r. śmierci, + ojca Pawła i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.oo   Z podziękowaniem Jezusowi Miłosiernemu za wszelkie łaski wyproszone w godzinie Miłosierdzia w naszym kościele parafialnym – Msza Św. ofiarowana od Legionu Maryi.

Po Mszy Św. Sakrament Chrztu Św. przyjmie: Zuzanna, Julia GRALAK.

15.30   Nieszpory  niedzielne

16.00  Za + Krzysztofa SŁUPIK na pamiątkę urodzin, ++ krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK –  12.04

8.oo   Za + matkę Katarzynę KUCHARCZYK w rocznice śmierci, + ojca Jana, ++ dziadków i ++ krewnych z obu stron.

9.00    Pogrzeb + Śp. Erwin CICHOS.

18.00  Za + Bogusława ROGALA w pierwszą rocznicę śmierci.

WTOREK  – 13.04

8.oo   Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej msza od Rodziny Różańcowej.

18.00  Za + dziadka Wiktora KRAL w 50 rocznicę  śmierci od wnuków Zbigniewa i Janusza.

ŚRODA – 14.04

8.oo   Za ++ matkę Felicję, + ojca Zygmunta, ++ braci Mariana i Janka, ++ pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  W intencji Bogu wiadomej.

CZWARTEK  – 15.04

8.oo   Z podziękowaniem Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

17.00   Za wszystkich ++ w miesiąc marcu  AD 2021:

1. Ryszard PIENIAK, 2. Alojzy RAJNSZ, 3. Krzysztof LASOTA, 4. Krystyna BEDNORZ, 5. Irena WIECZOREK , 6. Magdalena SOSNA, 7. Franciszek LEWANDOWSKI, 8. Wiesław STAROSTA, 9. Gabriela PALUCH, 10. Jerzy PYKA, 11. Rudolf BEDNAREK, 12. Henryk  ZĄBKOWSKI.

PIĄTEK  – 16.04

8.oo    W intencji Ojca Św. Franciszka, naszej Ojczyzny, o Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja od Koła Przyjaciół.

18.00  Za ++ matkę Mariannę MAZUREK w rocznic śmierci, ++ dziadków Stanisławę i Mariannę.

SOBOTA – 17.04

8.oo    Za + ojca Edwarda BOSY w rocznicę śmierci, ++ z r0dziny z obu stron.

18.00  Za + Irenę BEDNAREK w 20 rocznicę śmierci, ++ rodziców Henryka i Józefę CHOCHREK.

III NIEDZIELA  WIELKANOCNA  –    18.04

8.oo   Za dusze w czyśćcu cierpiące od Rodziny Różańcowej.

9.3o    Za + Rozalię ROŻEK o łaskę życia wiecznego od Barbary z rodziną.

11.oo   Za Parafian.

15.30   Nieszpory  niedzielne

16.00  Za ++ Ludomiłę JURECZKO i  Józefa SŁUPIK w rocznicę , ++ krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.