●  III  NIEDZIEA  ADWENTU  – RADOŚCI  (GAUDETE)  11.12

8.oo   W intencji ++ górników.

9.30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże        błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Św. dla Jasia z okazji 5 rocznicy urodzin.

11.00  Za Parafian.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Za + Józefa i Helenę BEDNARKÓW oraz ich ++ dzieci i + wnuka.

PONIEDZIAŁEK       12.12

6.5o   Za + męża i ojca Józefa MISZOKA w 17 rocznicę śmierci, ++ rodziców Józefę i Wiktora GUMINIORÓW oraz ++ HELENE  i Edwarda MISZOKÓW.

18.00  Za + Proboszcza Kanonika ks. Jana GACKĘ.

WTOREK  ●  WSPOMNIENIE  ŚW. ŁUCJI,  DZ. I MĘCZ.  –  13.12

6.50   Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej –msza św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

18.00  Za + Martę NOWROT w pierwszą rocznicę śmierci.

ŚRODA  ●  WSPOMNIENIE  ŚW. JANA  OD  KRZYŻA  PREZB  I  DK.  –   14.12

6.5o   Za + Darka o łaskę życia wiecznego.

18.00  Za + ojca i teścia Stanisława w pierwszą rocznicę śmierci.

CZWARTEK    15.12

6.50   Z podziękowaniem Panu Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

17.00   Za + Alicję SZOCIŃSKĄ – od lokatorów z ul. Sportowej 23.

PIĄTEK     –        16.12

6.50   W intencji Ojca św. Franciszka naszej ojczyzny, o. Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja – od Koła Przyjaciół.

18.00  Za + brata ks. Michała KLIMKA i ++ rodziców Marię i Michała KLIMKÓW.

SOBOTA      17.12

8.00    Za + męża Henryka STAJNERTAw 5 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny STAJNERÓW, JANUSÓW.

18.00  Za + matkę Łucję KERCEL i + ojca Eryka KERCLA na pamiątkę ziemskich urodzin oraz wszystkich ++ z rodziny KRECLÓW i MAGDZIAKÓW a także dusze w czyśćcu cierpiące.

● IV  NIEDZIELA  ADWENTU   18.12

8.oo   Za Parafian.

9.30   Za + Janinę KALUTYCZ w 2 rocznicę śmierci i za + Henryka ZDEBIKA w 9 rocznicę śmierci.

11.00  Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jakuba i jego  rodziców.

13.00  Ślub konkordatowy: Bartosz ADAMCZYK i Joanna GALICA.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski dla Marcina SŁUPIKA z okazji urodzin z prośbą o dalsze    Błogosławieństwo Boże dla solenizanta i całej rodziny.