III NIEDZIELA ADWENTU – RADOŚCI (GAUDETE) 12.12

8.oo Za + męża Stanisława HOLA w 5 rocznice śmierci.

9.3o Za + Bogdana TARKO i wszystkich ++ z ul. Świętokrzyskiej 22 – intencja od lokatorów.

11.oo Za ++ rodziców Gertrudę i Teodora SZEWCZYK o łaskę życia wiecznego.

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za + Adolfa MADEJSKIEGO od brata Piotra z rodziną.

PONIEDZIAŁEK WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI DZ. I MĘCZ. 13.12

7.oo Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej – msza św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

18.00 Za ++ Marianne i Franciszka SZIRER o łaskę życia wiecznego.

WTOREK WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA PREZB. I DK 14.12

7.oo Za + ojca Wacława KAPUSTKA w 35 rocznice śmierci, + matkę Helenę oraz ++ pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za wszystkich zmarłych w miesiącu listopadzie: Jerzy BIENIEK, Marian CZEKAJSKI, Anna BUGZEL, Jerzy SAPICH, Irena JABCOŃ, Damian KOKOSZKA, Czesław JĘDRZEJCZYK, Ryszard RADOMSKI .

ŚRODA 15.12

7.oo Z podziękowaniem Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

18.00 Za + Józefa MATEJA – od chrześnicy Aleksandry z rodziną.

CZWARTEK 16.12

7.oo W intencji Ojca Św. Franciszka, naszej Ojczyzny, o Tadeusza i wszystkich pracowników, oraz o dalszy

rozwój Radia Maryja – od Koła Przyjaciół.

17.00 Za + Martę KONIECZNY w pierwszą rocznicę śmierci, + męża Pawła, syna i synową.

PIĄTEK 17.12

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Rodziny Różańcowej.

18.00 Za ++ Marianne i Franciszka SZIRER o łaskę życia wiecznego.

SOBOTA 18.12

8.oo Za + siostrę Marię DEMSKĄ ,++ rodziców: Różę i Ernsta DEMSKICH, ++ teściów: Joannę i Józefa PIECHACZEK.

18.00 Za + Andrzeja LIBUDA w pierwszą rocznicę śmierci.

IV NIEDZIELA ADWENTU 19.12

8.ooZa + Józefa RÓŻYCKIEGO, ++ rodziców: Mariannę i Tadeusza, + siostrę Zofię, ++ pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.3o Za ++ Elżbietę i Agnieszkę GASZKA o łaskę życia wiecznego.

11.oo Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Św. dla Michała z okazji urodzin.

Po mszy św. sakrament chrztu św.: Franciszek, Ksawery ORLIŃSKI

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za + Gerarda KOTALA o łaskę życia wiecznego.