NIEDZIELA    VI NIEDZIELA  ZWYKŁA       13.02

8.oo  Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej – od            Rodziny Różańcowej.

9.3o  Za parafian.

11.oo  Msza dziękczynna z okazji 45 rocznicy ślubu w intencji Teresy i Stanisława z podziękowaniem  za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie, oraz o opiekę dla małżonków i całej rodziny.

15.30   Nieszpory  niedzielne.

16.00  1. Za+ córkę Patrycję LANGER w rocznicę śmierci, ++ dziadków i babcie z obu stron.

2. O Boże błogosławieństwo dla Zuzanny DZIAŁACH.

Po mszy św. sakrament chrztu przyjmie: Zuzanna DZIAŁACH.

PONIEDZIAŁEK   •  ŚWIĘTO  ŚW.  CYRYLA  MNICHA   I  METODEGO  BPA – 14.02

8.oo   Za + Józefa KOZŁOWSKIEGO w pierwszą rocznicę śmierci, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące  – od rodziny Marcinkowskich i Kozłowskich.

18.00  Za + Wilhelma WAGNERA – od lokatorów z ulicy Sportowej.

WTOREK      15.02

8.oo  Z podziękowaniem  Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

18.00  Za + syna Jacka WŁOCZKA w 7 rocznicę śmierci, + męża Walerego, ++ pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA    16.02

8.oo  W intencji ojca św. Franciszka, naszej Ojczyzny, o. Tadeusza i wszystkich pracowników, oraz o dalszy rozwój Radia Maryja – od Koła Przyjaciół.

18.00  Za + Darię MIKODĘ – od lokatorów z ul. Beskidzkiej 2.

CZWARTEK    17.02

8.oo  Za ++ rodziców Pawła i Jadwigę oraz ++ dziadków z obu stron.

17.00  Za + żonę Krystynę STĘPIEŃ w rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

PIĄTEK     18.02

8.00   Za dusze w czyśćcu cierpiące od Rodziny Różańcowej.

18.00  Za + Helenę RURAŃSKĄ w rocznicę śmierci, + męża, ++ rodziców i rodzeństwo.

SOBOTA      19.02

8.oo  Za + mamę Olgę SAWCZUK od córki z rodziną i ++ z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Za + Natalię GINTROWSKĄ i wszystkich zmarłych z ul. Świętokrzyskiej 22 – od lokatorów.

NIEDZIELAVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –   20.02

8.oo  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo  i zdrowie dla Heleny i Jana JANUSÓW z ok 35 rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

9.3o  Za wszystkich zmarłych w miesiącu styczniu br.: Bogumiła BUREK, Jan SOSNA, Elżbieta KŚCIUCZYK,

Ryszard KŚCIUCZYK, Robert SZLENK, Jan STYPUŁA, Grażyna MARCINIAK, Roman SKIERKOWSKI,

Danuta BIAŁAS, Małgorzata KURAŚ, Sandra RUT, Irena ŁUKAWSKA, Irena CICHOŃ.

11.oo  Za parafian.

15.30   Nieszpory  niedzielne.

16.00  Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary i Eugeniusza z okazji 40 rocznicy ślubu, oraz o               Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.