XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06

8.oo Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej –

Msza Św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

9.3o Za + Jana ZIELONKA w pierwszą rocznicę śmierci – od synów i córek z rodzinami.

11.oo Za + Stefanię GAWLIK, ++ pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.15 Różaniec Fatimski.

16.00 Za + Magdalenę SOSNA – od lokatorów z ul. Średniej 6, 6a, 6b.

PONIEDZIAŁEK • WSPOMNIENIE BŁ. MICHAŁA KOZALA BPA I MĘCZ. 14.06

8.oo Za ++ Zofię i Ignacego, ++ Piotra i Irenę CZAJOR, ++ Gertrudę, Rajmunda i Małgorzatę SKRZYPIEC oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

18.00 Za + Stefanię LANGER i jej + męża Stanisława oraz + syna Jana i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK 15.06

8.oo Z podziękowaniem Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

18.00 Za + syna Damiana SZMIDT w rocznicę urodzin.

ŚRODA 16.06

8.oo W intencji Ojca Św. Franciszka, naszej Ojczyzny, o. Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja od Koła Przyjaciół

18.00 Za + mamę Ewę KNAPIK w 4 rocznicę śmierci, + ojca Alfonsa, wszystkich ++ z rodziny KNAPIK oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK • WSPOMNIENIE ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO, ZAK. 17.06

8.ooW intencji Proboszcza Seniora Ks. Eugeniusza PLUTY z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od parafian

17.00 Za wszystkich ++ w miesiącu maju 2021r.: 1. Teodor KNAPIK, 2. Włodzimierz ADAMCZYK, 3. Gabriela GRUSZKA, 4. Jadwiga WAWRZYNEK, 5. Zygmunt MIKOSZ, 6. Janusz KARAŚ, 7. Janusz DAROWSKI, 8. Ernest PALKA, 9. Bogdan TARKO, 10. Roman KRZYSTECZKO, 11. Józef BIAŁECKI, 12. Eugenia FIRLA,13. Józef MATEJA, 14. Margota JASZKE, 15. Ewelina WIŚNIEWSKA, 16. Henryk KOPIEC, 17. wnuk Patryk

PIĄTEK 18.06

8.oo Za dusze w czyśćcu cierpiące od Rodziny Różańcowej.

18.00 Za Parafian.

SOBOTA 19.06

8.oo Za + Zdzisława KORDIAKA i + Janusza KORCZYŃSKIEGO, oraz ++ z rodziny KORDIAKÓW i KORCZYŃSKICH.

18.00 Za + Dariusza SŁOMA, ++ Jerzego i Marię – od Zosi z rodziną.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06

8.ooZa + Grzegorza FINKE o łaskę nieba od matki chrzestnej z mężem i od kuzynek z rodzinami.

9.3o Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jakuba KOSSAKOWSKIEGO z okazji 3 rocznicy urodzin.

11.oo Za + córkę Mariolę KURPAN w 19 r. śmierci, + męża Henryka, + brata Władysława i + siostrę Halinę

15.15 Nieszpory niedzielne.

16.00 Do MB Nieustającej Pomocy i Św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo dla Włodzimierza TREPTO z okazji 60 urodzin (Te Deum).