NIEDZIELA  ●  III NIEDZIELA  ADWENTU  ● 13.12

8.oo   Za + ojca Józefa GLASDER w rocznicę śmierci, + matkę Teresę i ++ pokrewieństwo z ob. stron.

9.3o    Za PARAFIAN.

11.oo   Za + męża Edwarda KUCHARSKIEGO w rocznicę śmierci, ++ rodziców Władysławę i Jana KUCHARSKICH

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Za + Krzysztofa ELSNER i wszystkich ++ z ul. Stawowej 28 – od lokatorów.

PONIEDZIAŁEK  ● WSPOMNIENIE  ŚW. JANA OD KRZYŻA  PPREZ I DK –  14.12

8.oo   Do Opatrzności Bożej w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i z drowie dla Urszuli i Piotra BŁAHUT z okazji urodzin. (Te Deum)

18.00  Za + Mariana WEHOWSKIEGO od lokatorów z ul. Wiechaczka 2,4,6,8 i wszystkich ++ z tej ulicy.

WTOREK – 15.12

8.oo    Za + Męża Jana RURAŃSKIEGO ++ teściów Wiktorię i Franciszka.

17.30    Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00    Z podziękowaniem Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii z prośbą o Boże  błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących

ŚRODA – 16.12

8.oo   W intencji Ojca Św. Franciszka, naszej ojczyzny, o Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja – intencja od Koła Przyjaciół.

18.00  Za + Jadwigę WIDERA w pierwszą rocznice śmierci.

CZWARTEK –  17.12

8.oo    Za + Janusza BOGACKIEGO w pierwszą rocznice śmierci.

17.00  Za + Jana GÓRECKIEGO w pierwszą rocznice śmierci.

PIĄTEK –   18.12

8.oo    Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba – intencja od Rodziny Różańcowej.

18.00  Za + matkę Teresę KERCEL w rocznicę urodzin i wszystkich ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA  –  19.12

8.oo    Za + siostrę Marię DEMSKĄ, ++ rodziców Różę i Ernesta DEMSKICH ++ teściów Joanne i Józefa PIECHACZEK, oraz wszystkich ++ z rodziny.

18.00  Za + Irenę TOSTA oraz + Rudolfa TOSTA w 3 rocznicę śmierci.

NIEDZIELA  ●  IV NIEDZIELA ADWENTU – 20.12

8.oo   Za + męża Józefa ROŻYCKIEGO w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

9.3o    Za PARAFIAN.

11.oo   Za + żonę Danutę PAWEŁKO z domu KAŁMUK w 23 rocznicę śmierci – od męża, rodziny, najbliższych.

Po Mszy św. sakrament chrztu świętego: Dawid, Piotr BUS

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marcina SŁUPIK z rodziną.