XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11

8.oo Za + Eugeniusza BEJZEN – od Alicji i Tadeusza ze Skawiny.

9.3o Do Opatrzności Bożej I MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli DOMAGAŁA z okazji 80 rocznicy urodzin. (Te Deum).

11.oo Za + Mariannę i Franciszka SZIRER o łaskę życia wiecznego.

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za + Henryka KOPIEC – od lokatorów z ul. Kamionki.

PONIEDZIAŁEK 15.11

8.oo Z podziękowaniem Panu Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

18.00 Za + Józefa BIAŁECKIEGO i + Janusza DAROWSKIEGO – od lokatorów z ul. Sztygarskiej 3 i 3a.

WTOREK 16.11

8.oo W intencji Ojca Świętego Franciszka, naszej Ojczyzny, o. Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja od Koła Przyjaciół.

18.00 Za + Bogdana TARKO i wszystkich ++ z ul. Świętokrzyskiej 22 – od lokatorów.

ŚRODA WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, ZAK. 17.11

8.oo Za wszystkich ++ legionistów, auksyliatorów i kierowników duchowych z Legionu Maryi.

18.00 Za ++ Marianne i Franciszka SZIRER o łaskę życia wiecznego.

CZWARTEK WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY DZ. I MĘCZ. 18.11

8.oo Za wszystkich ++ członków Radia Maryja od Koła Przyjaciół Radia Maryja.

17.00 Za wszystkich ++ zmarłych w miesiącu październiku: Krystyna NOWROT, Gabriela KACZOROWSKA, Ewald GAWĘDA, Sebastian SAGAN, Krystyna WIŚNIEWSKA, Henryk KANSY, Piotr WĘDRZYCKI, Stefan SPIEGEL.

PIĄTEK 19.11

8.00 Za + ojca ks. proboszcza Jana COPEK i dusze w czyśćcu cierpiące – od Rodziny Różańcowej.

18.00 Za + Eugeniusza BEJZEN – od Barbary ze Skawiny.

SOBOTA WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO, PREZB. 20.11

8.oo Za + mamę i babcię Wandę KLONOWSKĄ, ++ krewnych z rodziny KLONOWSKICH i KAMIŃSKICH.

18.00 1. Za + Mariannę i Franciszka SZIRER.

2. Przez wstawiennictwo św. Tarsycjusza za ministrantów naszej parafii i wszystkich, którzy służą naszej parafialnej wspólnocie.

UROCYSTOŚĆ JEZSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 21.11

8.ooZa ++ rodziców Izabelę i Zygmunta PORZĄDNYCH.

9.3o Za + męża Andrzeja w 70 rocznicę urodzin, ++ rodziców i teściów, + siostrę Renatę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.oo O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Różańcowej oraz o dary Ducha Świętego dla Pawła z okazji
15 rocznicy urodzin.

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary i Leszka CIEŚLIK z okazji 50 rocznicy ślubu. (Te Deum).