XX  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 14.08

8.oo   Za + Proboszcza Ks. Kanonika Jana GACKĘ na pamiątkę urodzin – od Rodziny Różańcowej.

9.30   Za parafian.

11.00  Za + Barbarę ENGEL w 3 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny ENGEL.

Po mszy św. sakrament chrztu św. przyjmie: Filip, Kamil TYSZECKI

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Za + Jana SOSNA i wszystkich ++ z ul. Kopernika 8 i 4 – od lokatorów.

PONIEDZIAŁEK   ●  UROCZYSTOŚĆ   WNIEBOWZIĘCIA   NMP15.08

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii GOIK z okazji urodzin.

9.30   Z podziękowaniem Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

11.00  Za parafian.

15.30  Nieszpory maryjne.

16.00  Za + Helenę NOWAK w pierwszą rocznicę śmierci.

WTOREK – 16.08

18.00  W intencji Ojca Świętego Franciszka, naszej Ojczyzny, O. Tadeusza i wszystkich pracowników, oraz o dalszy rozwój Radia Maryja – od Koła Przyjaciół.

ŚRODA  ●  UROCZYSTOŚĆ  ŚW.  JACKA, PREZB., GŁ.  PATRONA   ARCHIDIECEZJI – 17.08

8.oo  Za ++ rodziców Jana i Agnieszkę DZIAŁACHÓW, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK18.08

17.00   Za + Jerzego KALISZA w pierwszą rocznicę śmierci.

Po mszy św. sakrament chrztu św. przyjmie: Julia BUJALSKA.

PIĄTEK – 19.08

8.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Rodziny Różańcowej.

SOBOTA     WSPOMNIENIE  ŚW.  BERNARDA,  OPATA  I  DK – 20.08

18.00   Za + matkę Marię SOLICH w 30 rocznicę śmierci oraz za wszystkich ++ z rodziny.

XXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 21.08

8.oo   Za + męża Ryszarda CZAJĘ w rocznicę śmierci, + Henryka Opiełkę w rocznicę urodzin oraz wszystkich ++ z rodziny.

9.30   Za parafian.

11.0Za + Mariana KAŁUŻĘ w rocznicę urodzin.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Za wszystkich ++ w miesiącu lipcu: Monika LASOTA, Jan KŁOSEK, Józef CYL, Marianna BICZKOWSKA, Piotr SZCZEPANIAK, Władysław BORECKI, Henryk PODESZWA, Wanda CZEKAJSKA, Urszula CZYPIONKA.