NIEDZIELA ● XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11

8.oo Z podziękowaniem Bogu i MB Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

9.3o Za + Dorotę MUSIALIK w rocznicę urodzin i za ++ bliskich z rodziny.

11.oo Za + Krzysztofa ELSNER od lokatorów ul. Stawowej 28.

Po Mszy św. chrzest: Magdalena Maria SZMID

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Za Parafian.

PONIEDZIAŁEK 16.11

8.oo W intencji Ojca Św. Franciszka, naszej Ojczyzny, o. Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja od Koła Przyjaciół.

18.00 1. Za + Andrzeja SOLOWSKIEGO w rocznicę urodzin.

2. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla syna Dariusza SOLOWSKIEGO z ok. 45 r. urodzin.

WTOREK ● WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, ZAK. 17.11

8.oo Za ++ Renatę LINDEL od lokatorów z ul. Kamionki 8, 8a.

18.00 Za ++ dziadków Marię i Wojciecha MAGDZIAK i wszystkich ++ z rodziny MAGDZIAK.

ŚRODA ● WSPOMNIENIE BŁ KAROLINY KÓZKÓWNY DZ. I MĘCZ. 18.11

8.oo Za wszystkich ++ członków Różańca Świętego.

18.00 Za + Agnieszkę BUCHTA w I rocznice śmierci.

CZWARTEK 19.11

8.oo O potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla syna, chrześniaków i chrześnic.

17.00 W intencji chóru MAGNIFICAT z okazji święta patronalnego.

PIĄTEK ● WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO PREZB. 20.11

8.oo Za + ojca ks. Proboszcza śp. Jana COPEK i za dusze w czyśćcu cierpiące od Rodziny Różańcowej.

18.00 Za + męża Henryka CYL w 8 rocznicę śmierci ++ rodziców Lidię i Roberta CYL oraz Marię i Jerzego KOWOLIK.

Sobota ● WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP 21.11

8.oo 1. DoOpatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Doroty i Andrzeja CZAJOR z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

2. Za + męża Romana w kolejną rocznicę śmierci i + ciocię Martę.

18.00 Za Parafian.

NIEDZIELA ● UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 22.11

8.oo Za + Ryszarda GWÓŹDŹ w rocznicę urodzin.

9.3o Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

11.oo Za Parafian.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 O Boże błogosławieństwo i łaskę wiary oraz zdrowie dla Adama w dniu urodzin.