NIEDZIELA    II NIEDZIELA  ZWYKŁA   –    16.01

8.oo  W intencji Ojca Świętego Franciszka, naszej Ojczyzny, o. Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja – od Koła Przyjaciół.9.3o  Za parafian.

11.oo  Za ++ teściów Zofię i Antoniego JĘDRZEJCZYKÓW w 35 rocznicę śmierci, ++ rodziców Leokadię i Stefana KAŁUŻÓW oraz pokrewieństwo z obu stron i + męża Czesława.

15.30   Nieszpory  niedzielne.

16.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże               błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny KURPAS z okazji 60 rocznicy urodzin. (Te Deum).

Po mszy św. sakrament chrztu św.: Bartosz, Adrian ZIEBIS, Kinga, Marta WIŚNIEWSKA.

PONIEDZIAŁEK    WSPOMNIENIE  ŚW.  ANTONIEGO   OPATA  –  17.01

8.oo   W intencji Bogu wiadomej.

18.00  Za + męża Antoniego w rocznicę urodzin.

WTOREK   –  18.01

8.oo  Za + Jana Stypuła, ++ rodziców Marianne i Władysława STYPUŁÓW, ojczyma Władysława, ++szwagrów Józefa i Eugeniusza, + siostrę Genowefę ich + syna Bogdana, +wujka Stanisława, +siostrę Janinę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże               błogosławieństwo i zdrowie dla Zygmunta KARDASIA z okazji 80 tej rocznicy urodzin oraz o Boże                 błogosławieństwo dla całej rodziny.

ŚRODA    WSPOMNIENIE  ŚW.  JÓZEFA  SEBASTIANA  PELCZARA, BPA  –  19.01

8.oo  Za ++ rodziców Henrykę i Romana KLIMAS oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  1. MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji mieszkańców ulic: Beskidzkiej, Bocznej, Granicznej  oraz Świerczyny

2. Za + męża Walerego WŁOCZKA w 70 rocznicę urodzin.

CZWARTEK –   20.01

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże             błogosławieństwo i zdrowie dla Henryki z okazji urodzin – od cioci Róży.

17.00  1. MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji mieszkańców z ulic: Kamionki, Przybyły, Sportowej i Wolnego.

2. Za + Czesława KURPASA w 11 rocznicę  śmierci, ++ Teresę KURPAS oraz + Jana SKUBACZA i Ernesta KURPASA w rocznice urodzin.

PIĄTEK  WSPOMNIENIE  ŚW.  AGNIESZKI, DZ. I MĘCZ.  –  21.01

8.00   Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Rodziny Różańcowej.

18.00  1. MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji mieszkańców ulic: Karpackiej i Sosnowej.

2. Za + Ryszarda WIECZORKA i wszystkich ++ z ul. Beskidzkiej 2 – od lokatorów.

SOBOTA –     22.01

8.oo  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Julii RECZEK z okazji 75 tej rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

18.00  Za + Emanuela RURAŃSKIEGO w rocznicę śmierci o łaskę życia wiecznego.

NIEDZIELAIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA –   23.01

8.oo  Za parafian.

9.3o  Za + Natalię GINTROWSKĄ w rocznicę urodzin – od lokatorów z ul. Świętokrzyskiej 22.

11.oo  Za wszystkich zmarłych w miesiącu grudniu 2021 roku: 1.Gizela NOWAK, 2.Katarzyna MARKWICA,
             3. Franciszek Podeszwa, 4. Leopold CYL, 5. Józef KUŹNIK, 6. Stefan GERUS, 7. Stefan KUCHARCZYK, 8. Benedykt WOŃŹNIAK, 9. Marta POŚPIECH, 10. Danuta HACHUŁA, 11. Marta NOWROT, 12.Jadwiga ZAPART, 13. Benon HABRASZKA, 14. Piotr GRUSZKA, 15. Renata FUSEK, 16. Edeltrauda MIZERA, 17. Teresa WĄS, 18. Mirosław ROZMUS, 19. Zdzisława STĘPIEŃ, 20. Zygfryd TRONT, 21. Małgorzata TREPKA, 22. Daria MIKODA, 23. Reinhold GWÓŹDŹ.

15.30   Nieszpory  niedzielne.

16.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błog.
               i zdrowie dla mamy Cecylii z okazji 80 rocznicy urodzin – od dzieci z rodzinami. (Te Deum).