XV NIEDZIELA ZWYKŁA   16.07

8.oo   Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Adama SŁOTY z okazji 35. rocznicy urodzin.

9.30   Za wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

11.0Za ++ mamę Krystynę ŚWIETNICKĄ, ojca Stanisława i brata Grzegorza.

Po Mszy Św. chrzest: Miłosz Tobiasz JAKUBIENI

15.3Nieszpory niedzielne.

16.00 Za + Helenę LORENT, prosząc o radość nieba.

PONIEDZIAŁEK     17.07

8.oo   Za ++ żonę Mariannę BICZKOWSKĄ w rocznicę śmierci, rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

WTOREK   18.07

18.00 Za + męża Zygmunta ŚMIESZKOŁA na pamiątkę ziemskich urodzin oraz wszystkich ++ z rodziny.

ŚRODA        19.07

8.oo   Za + Lucjana MURGOTA na pamiątkę ziemskich urodzin.

CZWARTEK  – 20.07

17.00 Za ++ Czesława KURPASA w rocznicę ziemskich urodzin, matkę Marię SKUBACZ, szwagra Romana KULCZYŃSKIEGO, teścia Ernesta KURPASA oraz Alfreda BOTORA.

PIĄTEK        21.07

8.00   Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Rodziny Różańcowej.

SOBOTA – Święto św. Marii Magdaleny –  22.07

18.00 Msza Św. dziękczynna za 45 lat pożycia małżeńskiego Renaty i Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA      23.07

8.oo   Za + ojca Erwina WALECZKA na pamiątkę ziemskich urodzin i wszystkich ++ z rodziny.

9.30   Za + mamę Marię SOLICH na pamiątkę ziemskich urodzin.

11.0Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary i Romana WOISZÓW z okazji 50. rocznicy ślubu i Bożej błogosławieństwo dla całek rodziny. /TE DEUM/

15.3Nieszpory niedzielne.

16.00 Za zmarłych w czerwcu: Barbarę WACLAWEK, Zbigniewa BAJANA, Jana JOSIŃSKIEGO.