I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.

8.o0   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Soni i Ewy z okazji urodzin.

9.30   Za ++ rodziców Stanisławę i Stanisława JANUSÓW.

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Czesławy i Aleksandra ŚRÓTWÓW z okazji 50. rocznicy małżeństwa
i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

15.15   Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

16.00  Za + ojca Pawła KUŹNIKA w 100. rocznicę ziemskich urodzin i 25. rocznicę śmierci, + mamę Łucję,
++ z rodzin KUŹNIKÓW, MORONIÓW i SZULCÓW oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 19.02.

8:00  Za + siostrę Bożenę POLAŃSKĄ w 21. rocznicę śmierci.

18:00  Za + mamę i babcię Helenę RURAŃSKĄ w rocznicę śmierci, + męża Emmanuela i pokrewieństwo
z obu stron.

WTOREK – 20.02.

8:00  Za + Renatę CYGANEK  od kuzynki Haliny i rodziny z Bielska, Barbary i kuzynów Ryszarda i Romana
z rodzinami z Sosnowca.

18:00 Za ++ dziadków Helenę i Józefa BEDNARKÓW oraz ich dzieci, zięcia i wnuka.

ŚRODA – 21.02.

8:00  Za Parafian.

18.00 Za ++ rodziców Helenę i Pawła ŚWIERKÓW oraz ++ Eleonorę i Aleksandra MAŁKÓW.

CZWARTEK – 22.02.

ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

8.00   Za + Marię HARTMANN na pamiątkę ziemskich urodzin, + Leokadię RAUER, + Adelajdę TOBOLĘ
i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za +Jarosława DRYNKORNA w 6. rocznicę śmierci i wszystkich ++ z rodziny DRYNKORNÓW
i KLONOWSKICH.

PIĄTEK – 23.02.

8:00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za dar wychowania i wiary dla mamy Janiny oraz z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski.

17.15  Droga Krzyżowa.

18:00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy i Andrzeja SOLICHÓW z okazji 50. rocznicy ślubu i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

SOBOTA – 24.02.

8.o0   Za + Teresę WITKOWSKĄ w 2. rocznicę śmierci, ++ rodziców WITKOWSKICH.

18.00Za + Kazimierza ŚLIPKĘ- od lokatorów ulicy Górnej 16.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.

8.o0   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dlaMagdaleny SKIEPKO z okazji 70. rocznicy urodzin od męża dzieci i wnuków.

9.30   Za + Helenę RADOMSKĄ w 1. rocznicę śmierci.

11.00  Za + ojca Tadeusza na pamiątkę ziemskich urodzin oraz ++ z rodziny HYLÓW i CZAPLÓW.

Po Mszy św. chrzest: Szymon Leon GRALAK.

15.15   Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

16.00 Msza św. w intencji rocznego dziecka Miłosza IZYDORCZYKA.