XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09

8.oo Za + Eugeniusza BEJZEN – od Anny z Radziszowa.

9.3o 1. Msza dziękczynna w 6-tą rocznicę ślubu dla Adama i Barbary z prośbą o miłość i jedność oraz o kolejne potomstwo.

2. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli i Antoniego Ostrowskich z okazji 40 rocznicy ślubu.

11.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Magdaleny z okazji 20 rocznicy urodzin oraz dla Iwony i Adama z okazji 21 rocznicy ślubu.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla męża Artura HILDEBRANDT z okazji 60 rocznicy urodzin. (Te Deum).

PONIEDZIAŁEK • WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON PREZB. I PAWŁA CHONG HASANG ORAZ TOWARZYSZY 20.09

8.oo Za ++ rodziców Juliana i Annę w rocznice śmierci ++ pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 W intencji Bogu wiadomej.

WTOREK • ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO MATEUSZA APOSTOŁA 21.09

8.oo Za + siostrę Teresę, jej męża Pawła, córkę Mariolę i wnuka Marcina, oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za + Ryszarda KOCOT, ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron.

ŚRODA 22.09

8.oo Za + ojca Erwina BUTOROWSKIEGO w 20 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny BUTOROWSKICH i SOWIŃSKICH.

18.00 Za + męża i ojca Janusza WYDRO w 10 rocznice śmierci.

CZWARTEK • WSPOMNIENIE ŚW. PIO Z PIETRELCINY, PREZB. 23.09

8.oo Za ++ Ryszarda i Marię ŻAK oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za + Hildegardę FARBOWSKĄ w 10 rocznice śmierci.

PIĄTEK 24.09

8.00 Za + Józefa KOZŁOWSKIEGO i dusze w czyśćcu cierpiące – od przyjaciół Kierońskich.

18.00 Za Parafian.

SOBOTA 25.09

8.oo Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego, dla wnuka Piotra z okazji urodzin oraz dla syna Macieja i wnuków.

18.00 Za + Krzysztofa SŁUPIK w rocznice śmierci.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.09

8.ooZa + Eugeniusza BEJZEN – od Jarosława z Radziszowa.

9.3o Za + ojca Mariana WEHOWSKIEGO w pierwszą rocznicę śmierci, + matkę Annę i + wujka Piotra.

11.oo Za + Bogdana TARKO – od lokatorów z ul. Świętokrzyskiej 22.

Po mszy św. sakrament chrztu św. przyjmą: Agata Mirela WOŹNY, Natan, Marcin KOKOCIŃSKI.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci rocznych.