V NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.05

8.oo Za + matkę Gertrudę SZMIT w pierwszą rocznicę śmierci i + Józefa SZMIT w 2 rocznicę śmierci.

9.3o Za + Zofię RYBARCZYK i syna Piotra.

11.oo Za + Józefa KOZŁOWSKIEGO od lokatorów z ul Jodłowej 37.

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu Św.: Oliwia PIETRZAK, Paweł Krzysztof WIECZOREK, Magdalena, Barbara ENGEL, Krystian Piotr SKUTELA

PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI 03.05

8.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Henryka DYDY z okazji 70 r. urodzin.

9.3o W intencji Ojczyzny.

11.oo W intencji dzieci, które przystąpiły do Wczesnej Komunii Św. rok i dwa lata temu.

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą

o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Grzegorza KRAL w 80 rocznice urodzin.

WTOREK WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA MĘCZ., PATRONA ARCHIDIECEZJI 04.05

8.oo Za ++ Irenę i Karola GRUNER oraz wszystkich zmarłych z rodziny.

18.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz dary Ducha Św. dla syna Jakuba w dniu urodzin.

ŚRODA 05.05

8.oo Za + Annę SLOTTA w rocznice urodzin oraz + męża Huberta i syna Jerzego.

18.00 Za + Alojzego HERMAN w 30 dniu po śmierci i w rocznice urodzin.

CZWARTEK ŚWIĘTO ŚW. AP. FILIPA I JAKUBA • I CZWARTEK MIEIĄCA 06.05

8.oo O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za ++ Martę i Stanisława MOJ ++ rodzeństwo, ++ krewnych o łaskę życia wiecznego w niebie – od córki Łucji z rodziną z Kołobrzegu.

PIĄTEK PIERWSZY PIĄTEK MIEIĄCA 07.05

8.oo Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

18.00 Za Parafian.

SOBOTA UROCZYSTOŚĆ SW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZ. PATRONA POLSKI 08.05

8.oo Za + męża Horsta GOIK w rocznicę śmierci, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00 UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

11.30 UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

13.00 UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

18.00 Za + szwagra Ryszarda WÓJTOWICZ i jego ++ braci Bolesława i Ireneusza, ++ rodziców i krewnych
z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 09.05

8.oo KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: Za + brata Krzysztofa i + bratanka Radosława o łaskę nieba.

————————————————————————————————————————–

9.3o KOŚCIÓŁ DOBREGO PASTERZA: Za + Elfrydę TKOCZ, ++ rodziców Martę i Romana.

11.oo KOŚCIÓŁ DOBREGO PASTERZA: Za Parafian.

————————————————————————————————————————–

10.00 KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

12.00 KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

———————————————————————————————————————————-

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za + Józefa RÓŻYCKIEGO, ++ rodziców Marianne i Tadeusza, + siostrę Zofię, ++ pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.