XXVII  NIEDZIELA  ●  ODPUST  PARAFIALNY  KU CZCI  MB  RÓŻAŃCOWEJ – 2.10

8.oo Za + Janusza PAPROTNEGO w 6 rocznicę śmierci.

9.30 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny i Janusza SIBIŃSKICH z okazji 50 rocznicy ślubu. (Te Deum)

11.00 SUMA  ODPUSTOWA  – ZA  PARAFIAN.

15.30 Nieszpory Maryjne.

16.00 Msza św. intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Filip BARTOSIAK, Oskar KOZIELSKI, Małgorzata, Dorota PALUCH, Szymon, Józef GREUPNER, Olaf, Tobiasz WĘGRZYNOWICZ

PONIEDZIAŁEK – 3.10

8.oo Za Parafian.

9.00 Pogrzeb śp. Sonia WAWRZYNKIEWICZ.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 Za + Jakuba MIKODĘ w pierwszą rocznicę śmierci.

WTOREK  ●  WSPOMNIENIE  ŚW.  FRANCISZKA  Z  ASYŻU – 4.10

8.oo W intencji wszystkich członków Różańca Świętego z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie – Msza św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

9.00 Pogrzeb śp. Janina BOGUCKA.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 Za + męża Jerzego WARZECHĘ w rocznicę ziemskich urodzin.

ŚRODA  ●  WSPOMNIENIE  ŚW. FAUSTYNY  KOWALSKIEJ, dz.  5.10

8.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej i św. Faustyny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Stanisławy MICHALIK z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci z ich rodzinami.

9.00 Pogrzeb śp. Aniela WRÓBEL.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.oo Za + tatę Mariana KNOPA w 14 rocznicę śmierci oraz + mamę Genowefę KNOP, ++ pokrewieństwo z obu stron.

I CZWARTEK – 6.10

8.oo O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – Msza ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za + ojca Antoniego IZYDORCZYKA w kolejną rocznicę śmierci, mamę Lucynę, ++ dziadków GRABOWSKICH i IZYDORCZYKÓW, ++ pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe.

I PIĄTEK  ●  UROCZYSTOŚĆ  NMP  RÓŻAŃCOWEJ, PATRONKI PARAFII I KOŚCIOŁA – 7.10

8.oo Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania popełnione względem Boga.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 Za ++ rodziców Katarzynę i Wojciecha NOWAKÓW.

SOBOTA8.10

8.oo Za Parafian.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 Za + mamę Teresę KURPAS w 16 rocznicę śmierci, + mamę Marię SKUBACZ w rocznicę ziemskich urodzin.

XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 9.10

8.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mirosławy i Floriana WOŹNIAKÓW z okazji 50 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)

9.30 Za + mamę Anielę w 3 rocznicę śmierci.

11.00 Za + Edwarda ŚNIEŻKA w pierwszą rocznicę śmierci.

15.15 Nabożeństwo różańcowe.

16.00 Za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny prosząc o miłosierdzie Boże dla + męża Romana MICHALIKA w rocznicę ziemskich urodzin oraz ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.