NIEDZIELA    III NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU    20.03

8.oo  Za + szwagra Gintera WIDERĘ oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

9.3o  Za parafian

11.oo  1. O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski w posłudze biskupiej dla       abpa Adriana GALBASA.

2. Za ++ rodziców Romana i Genowefę BIERNATÓW.

3. Za parafian

15.15   Gorzkie Żale z kazaniem  pasyjnym.

16.00  Za + Gabrielę PALUCH w pierwszą rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK        21.03

8.oo   Za + brata Teodora BOSEGO oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

18.00  Za + Krystynę WIŚNIEWSKĄ, ++ rodziców Helenę i Stefana NOWAKÓW, + babcię Gertrudę GOLĘ.

WTOREK       22.03

8.oo  Za + ks. Norberta OSMAŃCZYKA, + ks. kanonika Jana GACKĘ oraz ++ kapłanów.

18.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mariusza MIECHOWSKIEGO  z okazji urodzin.

ŚRODA        23.03

8.oo  Polecając Bożemu Miłosierdziu ++ rodziców Annę i Jana ++ rodzeństwo, ++ dziadków z obu stron, + matkę chrzestną Walosię, + teściową Hildegardę, ++ Henryka i Władysława.

18.00  Za ++ Różę i Jana KACPRZYKÓW.

CZWARTEK      24.03

8.oo  Za + męża Franciszka.

17.00  Msza św. dziękczynna w intencji Renaty z okazji urodzin.

PIĄTEK    UROCZYSTOŚĆ  ZWIASTOWANIA  PAŃSKIEGO   25.03

8.00   Za ++ rodziców Rozalie i Jana ROŻKÓW, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.oo  Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.

17.15  Droga Krzyżowa.

18.00   1. W intencji pokoju na Ukrainie oraz o nawrócenie Rosji.

2. Za wstawiennictwem św. Jacka o potrzebne dary dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. w 10                     rocznicę posługi w naszej parafii.

SOBOTA            26.03

8.oo  Za + mamę Celinę DYBEK i wszystkich ++ z rodziny.

18.00  Za + Irenę SZWEDĘ w 2 rocznicę śmierci, ++ rodziców, ++ teściów i rodzeństwo z obu stron.

NIEDZIELAIV  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU  –   27.03

8.oo  Za parafian.

9.3o  Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i          panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie

11.oo  Za wszystkich ++ w miesiącu lutym: Paweł JANIK, Stanisław KOWOLIK, Maria WAJDA, Renata WÓJCIK, Aniela JOŃCZYK, Weronika WĘCLEWSKA, Anita BRZOSKA, Halina JANKO, Leszek HADYK

15.15   Gorzkie Żale z kazaniem  pasyjnym.

16.00  Msza św. w intencji dzieci rocznych: Wiktoria, Justyna STACHERA, Oliwia KOŁODZIEJCZYK, Aleksandra BAWEJ.