XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06

8.oo Za + Grzegorza FINKE o łaskę nieba – od matki chrzestnej z mężem i od kuzynek z rodzinami.

9.3o Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jakuba KOSSAKOWSKIEGO z okazji 3 rocznicy urodzin.

11.oo Za + córkę Mariolę KURPAN w 19 r. śmierci, + męża Henryka, + brata Władysława i + siostrę Halinę.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Do MB Nieustającej Pomocy i Św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo dla Włodzimierza TREPTO z okazji 60 urodzin (Te Deum).

PONIEDZIAŁEK • WSPOMNIENIE ŚW. ALOJZEGO GONZAGI, ZAK. 21.06

8.oo Za + Alojzego HERMAN – od Stanisławy.

18.00 Za ++ siostry Wandę i Krystynę, + brata Wojciecha, ++ rodziców Jadwigę i Franciszka JĘDRZEJCZYK.

WTOREK 22.06

8.oo Z prośbą o Boże błogosławieństwo i dobrą służbę w wojsku dla syna Ruslana.

16.00 MSZA ŚW. Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA.

ŚRODA 23.06

8.oo Za + Magdalenę WIĘCEK w 95 rocznice ziemskich urodzin.

18.00 Za + ojca Nikodema KRÓL w pierwszą rocznice śmierci i rocznicę urodzin, + mamę Janinę w rocznice urodzin i + męża Eugeniusza WOŹNIAK w rocznice urodzin i ++ pokrewieństwo.

CZWARTEK • UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA 24.06

8.oo 1. Msza Św. Dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego.

2. Za + Księdza Kanonika Jana Gackę – od Rodziny Różańcowej

17.00 Za + męża Adama PALION w 8 rocznicę śmierci, oraz za ++ z rodziny.

PIĄTEK 25.06

8.oo Za + syna Tomasza ŚWIĄTONIOWSKIEGO w rocznicę śmierci oraz ++ pokrewieństwo.

18.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaskę wiary dla Martyny i dla Barbary w dniu urodzin.

SOBOTA 26.06

8.oo Za + Edwarda NIEMIEC – od rodziny z Gorlic.

18.00 Za + Jana ŁUCZAK i wszystkich ++ z ulicy Sportowej 5 i 3 – od lokatorów.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06

8.ooDo Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety MAKSELON z okazji rocznicy urodzin.

9.3o Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

11.oo Za + Zofię Wieczorek – od lokatorów Wspólnoty Mieszkaniowej Jedność.

14.00 Ślub konkordatowy: Dawid SERAFIN + Klaudia OBIREK.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza Św. w intencji dzieci rocznych: Magdalena SZMID