25  NIEDZIELA ZWYKŁA  – 20.09

8.oo   Za + Alinę ZMARZLIK od lokatorów z ul. Górnej 16.

9.3o   1. Za Parafian.

11.oo  1. Za + męża Floriana OPERCHALSKI w 5 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny OPERCHALSKI

2. Za + córkę Mariolę KURPAN, + męża Henryka WOJTALA, brata Władysława, siostry Halinę i Jadwigę, ++ rodziców i + teściową.

16.00  Za+ Łucję WRÓBEL w 5 rocznicę śmierci, + Mariana MICHNIEWSKI

PONIEDZIAŁEK   ●  ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA EWANGELISTY  – 21.09

8.oo    Za + Patrycję HAUKE w 2 rocznicę śmierci.

18.oo W intencji Bogu wiadomej.

WTOREK –  22.09

8.oo   Za + siostrę Teresę ++ rodziców Marię i Ireneusza ++ dziadków i wszystkich ++ z rodziny.

18.oo 1.  Za + ojca i męża Janusza WYDRO w 9 rocznica śmierci.

2. Za +ojca Erwina BUTOROWSIEGO w 19 rocznicę śmierci ++ rodziny BUTOROWSKICH, SOWIŃSKICH i NOWOK oraz dusze w czyśćcu cierpiące

ŚRODA  ●  WSPOMNIENIE  ŚW. PIO Z PIETRELCINY, PREZB.  –   23.09

8.oo   Za + Emę SZULC w 30 dzień po śmierci.

18.oo 1. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże  błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli KUŁAGA z ok. 65 rocznicy urodzin. (Te Deum)

2. Z Podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla synów z rodzinami

CZWARTEK  – 24.09

8.oo   1. Za + Marię DUSZYŃSKĄ o łaskę nieba. Msza ofiarowana od rodzin: Frede, Rożek, Wagner, Wydro.

2. Za + Marię DUSZYŃSKĄ w 30 dzień po śmierci.

17.oo  Za + męża Henryka KNOSALA w 5 rocznicę śmierci, + ojca Józefa BEDNAROWICZ w 8 rocznicę śmierci, ++ dziadków i ++ z rodziny.

Piątek  – 25.09

8.oo   Za + siostrę Krystynę i ++ z rodziny.

18.oo  Za + matkę Elżbietę ŁAWNICZEK w 100 rocznicę urodzin i + ojca Stanisława.

Sobota –  26.09

8.oo   Za + Ryszarda GWÓŹDŹ w 30 dzień po śmierci.

13.oo  Ślub konkordatowy: NOWAK Daniel – PYRKOCZ Danuta.

14.oo  Ślub zwykły bez mszy: MROZEK Tomasz – KULISZ Joanna.

18.oo 1. Za + Krzysztofa SŁUPIK w rocznicę urodzin.

25  NIEDZIELA ZWYKŁA  -27.09

8.oo   Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie krzyża Chrystusowego i panowania Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

9.3o    1. Za Parafian.

2. Za + Sylwestra SUCHANEK w 50 rocznicę urodzin.

11.oo   1. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zdzisławy i Adama TARYMA z okazji 40 rocznicy ślubu.

2. Dziękczynna w intencji córki Ewy i Przemysława z okazji 10 rocznicy ślubu oraz córki Karoliny i Artura z okazji 6 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny.

16.00  Roczki: Wojciech URBAN, Agata KRUSZ, Igor TRONT, Antonina BACIOR