NIEDZIELA  ●  IV NIEDZIELA  ADWENTU –  20.12

8.oo   Za + męża Józefa RÓŻYCKIEGO w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

9.3o    Za PARAFIAN.

11.oo   Za + żonę Danutę PAWEŁKO z domu KAŁMUK w 23 rocznicę śmierci – od męża, rodziny, najbliższych.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marcina SŁUPIK z rodziną.

PONIEDZIAŁEK – 21.12

8.oo    Za + męża Ewalda w rocznicę śmierci o łaskę nieba.

18.00  Za + Krzysztofa ELSNER i wszystkich ++ z ul. Stawowej 28 – od lokatorów.

WTOREK – 22.12

8.oo     Za PARAFIAN.

17.30    Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00    Za + męża Mariusza BARTOSIK w rocznicę urodzin.

ŚRODA – 23.12

8.oo   Za ++ Irenę i Waldemara WOJTAS, ++ z rodziny KARWAT, BRYŁKA i CZAJKOWSKICH.

18.00  Za + Andrzeja SZMER w pierwszą rocznice śmierci.

CZWARTEK  ● WIGILIA – 24.12

8.oo    1. Za wszystkich ++ z rodziny OLEŚ, CICHY, BRYŁA, KANDZIA oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ Marie HARTMAN, Leokadię RAUER, Adelajdę TOBOLA, wszystkich bliskich ++ i dusze w czyśćcu cierpiące

24.00  PASTERKA  ZA PARAFIAN.

PIĄTEK  ● UROCZYSTOŚĆ  NARODZENIA  PAŃSKIEGO – 25.12

8.oo    Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba – intencja od Rodziny Różańcowej.

9.30    Za + ojca ks. Proboszcza  śp. Jana Copek – od parafian.

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Gabrieli i Janusza BŁASZCZYK z okazji 30 rocznicy ślubu.

15.30  NIESZPORY KOLĘDOWE

16.00  Za ++ Marie i Gerarda JANIK od teściów ŚLADOWSKICH.

SOBOTA  ●  ŚWIĘTO  ŚW. SZCZEPANA  PIERWSZEGO  MĘCZENNIKA – 26.12

8.oo    Za + męża Zygmunta w rocznice śmierci.

9.30    Za + męża Józefa KRAKOWCZYKA w 19 rocznicę śmierci, + wnuczkę Lenkę, ++ rodziców, ++ teściów.

11.00  Za + matkę Anielę w rocznicę śmierci i + ojca Antoniego

16.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mieczysława i Jadwigi KRUSZYŃSKICH.

NIEDZIELA  ●  ŚWIĘTO  ŚWIĘTEJ  RODZINY  JEZUSA, MARYI  I  JÓZEFA –   27.12

8.oo   Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

9.3o    Za + Klarę SZUDEJA na pamiątkę 100 rocznicy urodzin.

11.oo   1. Za + mamę Marię BRYŁA w 12 r. śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Za Parafian