21 kwiecień – Niedziela Wielkanocna – Zmartwychwstania Pańskiego

8.oo Za + ojca Edwarda Bosy w rocznicę śmierci i wszystkich ++ z rodziny
9.3o  Za + Jarosława Drynkorn
11.oo Do Opatrzności Bożej o MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary Alszer z okazji 40 rocznicy urodzin
12.15 Do Opatrzności Bożej o MB Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Erwina Szczyrba z okazji 75 rocznicy urodzin (TD)
15.oo Chrzty
17.oo Do Opatrzności Bożej o MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny Żyła z okazji 90 rocznicy urodzin i dla Andrzeja Żyły z okazji 60 rocznicy urodzin (TD)

22 kwiecień – Poniedziałek Wielkanocny

8.oo Za + mamę Helenę Bombelka w rocznicę urodzin, + ojca Konrada, ++ dziadków, wujków i ciocie oraz + kuzyna Adama
9.3o  Za + Zygmunta Śmieszkoł w 1 rocznicę śmierci
11.oo Z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Radosława Skrzypka z okazji 18 rocznicy urodzin
12.15 Do Opatrzności Bożej o MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary i Henryka Wacławek z okazji 50 rocznicy ślubu i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (TD)
15.oo O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Kacpra Knop z okazji 1 rocznicy urodzin
17.oo  Do Opatrzności Bożej o MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Grażyny i Jarosława Lubos z okazji 25 rocznicy ślubu (TD)

23 kwiecień – Wtorek Wielkanocny

8.oo  Za + ojca Eugeniusza Luks

18.oo  11. Za + Andrzeja Bąkosz w 1 rocznicę śmierci

2. Za + żonę Rozalię Kraik w 1 rocznicę śmierci i wszystkich ++ z rodziny Kraik i Wiaterek

3. Za + Bernadettę Koloch i wszystkich ++ z ul. Szczytowej 1 – od lokatorów

24 kwiecień – Środa Wielkanocna

8.oo  1.

18.oo  1. Za + Ludomiłę Jurzeczko w rocznicę śmierci

2. Za + Józefa Słupik w rocznicę śmierci

25 kwiecień – Czwartek Wielkanocny

8.oo  1. W intencji Bogu wiadomej

18.oo Za + Jacka Opuchlik

26 kwiecień – Piątek Wielkanocny

8.oo Msza Św. Dziękczynna za obfitość łask Bożych i za wszystkich, których opatrzność postawiła na moich przeżytych latach

18.oo  1. Za + ojca Kazimierza Rutkowskiego w 19 rocznicę śmierci, + mamę Reginę, + brata Ryszarda Rutkowskiego oraz ++ dziadków Jadwigę i Czesława

2. Do Opatrzności Bożej o MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Reginy i Pawła z okazji 45 rocznicy ślubu – Msza Św. ofiarowana od dzieci (TD)

27 kwiecień – Sobota Wielkanocna

8.oo Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie

13.oo Ślub konkordatowy: Nowosielski Paweł – Zmarzlik Martyna

14.oo Ślub konkordatowy: Zorzytzki Marek – Łukasik Anna

18.oo Za + Krystynę Czekała w 2 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron i ++ pokrewieństwo

Niedziela 2 Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

8.oo Do Opatrzności Bożej o MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy i Piotra Smółka z okazji 45 rocznicy ślubu i dla Piotra o Boże błogosławieństwo z okazji 70 rocznicy urodzin (TD)

9.3o  Z podziękowaniem Jezusowi Miłosiernemu za wszelkie łaski wyproszone w Godzinie Miłosierdzia w naszym kościele. Msza Św. ofiarowana od Legionu Maryi

11.oo   Za Parafian

12.15    Za + Henrietę Loska w 5 rocznicę śmierci