IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 21.04

DOBREGO PASTERZA 

8oo      Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary ALSZER z okazji 45. rocznicy urodzin
i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

930      Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Aliny i Henryka DAROWSKICH z okazji 60. rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)

1100     Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny i Antoniego PALUCHÓW z okazji 50. rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.(Te Deum)

1530     Nieszpory niedzielne

1600    Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej i św. Józefa z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla małżonków Danuty i Mariana
z okazji 25. Rocznicy ślubu i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.


PONIEDZIAŁEK – 22.04

800      Za wszystkich ++ z rodzin DZIADOWICZÓW, STASZKÓW, SOJÓW, FIERKÓW, CHRAPKÓW.

1800    Za Krystynę PASSON w 1. rocznicę śmierci, ++ z rodziny PASSON, TKACZ i WIDERA.


WTOREK – 23.04

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

800      Za + Józefa IWAŃCA – od lokatorów z ul. Sportowej 3 i 5.

1800    Za + ojca Bogdana RADECKIEGO w 25. rocznicę śmierci.


ŚRODA – 24.04

800      Za + dziadka Jerzego w 45. rocznicę śmierci.

1730      Nowenna do MBNP

1800    Za +Antoniego SZUBĘ w 5. rocznicę śmierci i + Stanisławę KOŁODZIEJ.


CZWARTEK – 25.04

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO MARKA, EWANGELISTY

800      W intencji Bogu wiadomej.

1700     Za +Jerzego MORZYŃSKIEGO, ++ rodziców i wszystkich ++ z rodziny.


PIĄTEK – 26.04

800      Za +męża i ++ rodziców.

1800    Za + Bronisława SZCZEPANIKA na pamiątkę ziemskich urodzin i w rocznicę śmierci.


SOBOTA – 27.04

800      Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, Królowej Polski, z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej ojczyźnie.

1800    Za + Piotra FABIANA w 1. rocznicę śmierci.


V NIEDZIELA WIELKANOCY  28.04

8oo      Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dlaPiotra SMÓŁKI z okazji 75. rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

930      Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dlaReginy i PawłaBARCZÓW z okazji 50. rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)

1100     W intencji dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Świętej.

1530     Nieszpory niedzielne

1600    W intencji dzieci obchodzących roczek: Marcelina JASTRZĘBOWSKA, Jakub WIECZORKOWSKI