VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA –  22.05

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże             błogosławieństwo i zdrowie dla Radosława z okazji 18 rocznicy urodzin.

9.30   Za + Sandrę RUT.

11.00  Za ++ dziadków Franciszkę i Grzegorza OLESIÓW, ++ Andrzeja i Teodora oraz dusze w czyśćcu              cierpiące.

15.30  Nabożeństwo majowe.

16.00  Za ++ dziadków Jana i Pawła, ++ babcie Joannę i Annę, ++ rodziców Jerzego i Emilię, ++ teściów              Konrada i Zofię.

PONIEDZIAŁEK  –  23.05

8.oo  O Boże błogosławieństwo i opiekę  MB Różańcowej dla Ks. Adama SŁOTY w 7 rocznicę święceń prezbiteratu.

18.00  Za + matkę Małgorzatę w rocznicę śmierci i 85 rocznicę ziemskich urodzin, + ojca Bogusława w rocznicę śmierci oraz za ++ pokrewieństwo z obu stron.

WTOREK  ●  WSPOMNIENIE   NMP  WSPOMOŻYCIELKI  WIERNYCH  –  24.05

8.oo  Za +męża Arnolda KSIĄŻKA w 14 rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron- oraz dusze w czyśćcu cierpiące.18.00  Za + Margotę JASZKĘ  w pierwszą rocznicę śmierci.

ŚRODA  –   25.05

8.oo  Za + mamę Marię BRYŁĘ oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże           błogosławieństwo i zdrowie oraz dary Ducha Św. z okazji 18 rocznicy urodzin dla Michała ŚLUSARCZKA.

CZWARTEK   ●  WSPOMNIENIE  ŚW.  FILIPA  NERI, PREZB. –  26.05

8.oo  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże             błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi WELLMANN z okazji urodzin.

17.00  Za + Wiktora BUJARĘ  w rocznicę śmierci, + żonę Elżbietę i ++ pokrewieństwo BUJARA, FIEGLER,              DROBISZ i ŻMUDA.

PIĄTEK –   27.05

8.00    Za + ojca Jana KUCHARCZYKA w rocznicę ziemskich urodzin i śmierci, za + matkę Katarzynę,
++ dziadków i krewnych z obu stron.

18.00  Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża

Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej ojczyźnie.

SOBOTA  – 28.05

8.00    Za + męża Kazimierza SEKŚCIŃSKIEGO w 5 rocznicę śmierci.

18.00  Za ++ rodziców Helenę i Augustyna PAJĄKÓW, ++ braci: Stanisława i Józefa, ++ pokrewieństwo z obu stron.

UROCZYSTOŚĆ   WNIEBOWSTĄPIENIA   PAŃSKIEGO  – 29.05

8.oo   Za wstawiennictwem Anioła Stróża z prośba o Boże błogosławieństwo dla Hanny WIENCEK z okazji 10             rocznicy urodzin.

9.30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże             błogosławieństwo i zdrowie dla Patrycji i Sylwii NOWICKICH z okazji urodzin.

11.00  Z okazji pierwszej rocznicy przyjęcia Komunii Świętej Oskara BURCZYKA z prośbą o Boże

Błogosławieństwo i zdrowie.

15.30  Nabożeństwo majowe

16.00  Msza św. w intencji rocznych dzieci: Paweł HAŚNIK, Emilia MROZEK, Bartłomiej NOWAK.