XXI NIEDZIELA 22.08

8.oo Za + Helenę POKS w pierwszą rocznicę śmierci z prośbą o łaskę zbawienia.

9.3o Za + Józefa BIAŁECKIEGO i + Janusza DAROWSKIEGO – od rodziny Tutajewiczów.

11.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Beaty i Krzysztofa SZAFRANIEC z okazji 20 rocznicy ślubu. (TE DEUM)

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Za wszystkich ++ w miesiącu lipcu: Mieczysław KRÓL, Bogusław KLEMENT, Jerzy FIOLA, Stefania MOŚ, Barbara SZAFRANIEC.

PONIEDZIAŁEK 23.08

8.oo O Boże błogosławieństwo i zdrowie w 65 rocznicę urodzin w pewnej intencji.

WTOREK ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA 24.08

18.00 Za + Zdzisława NOWAKA w 2 rocznicę śmierci, ++ rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA 25.08

8.oo Za + ojca Roberta GLOMB w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców, braci i siostrę.

CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ 26.08

17.00 Za Parafian.

PIĄTEK WSPOMNIENIE ŚW. MONIKI 27.08

8.00 Za +Elżbietę BUJARA i + Stanisławę DOROBISZ w rocznicę śmierci + Wiktora i ++ pokrewieństwo: BUJARA, FIEGLER, DOROBISZ.

SOBOTA WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA, BPA I DK. 28.08

13.00 Ślub konkordatowy: Mateusz JURETKO i Katarzyna HYRA

18.00 W intencji Aleksandry o wiarę i Boże błogosławieństwo w dniu urodzin.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.08

8.ooDo Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Henryka z okazji 65 rocznicy urodzin – od siostry Marii z rodziną.

9.3o Za ++ rodziców Helenę i Zygmunta MARACHOWSKICH, + brata Jana, ++ dziadków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy i Grzegorza KOKOT z okazji 30 rocznicy ślubu. (Te Deum)

Po mszy św. sakrament chrztu św. przyjmie: Filip, Karol BERNASZ

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dziecka rocznego: Laura LENART.