NIEDZIELA  ●  UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA  –  22.11

8.oo   Za + Ryszarda GWÓŹDŹ w rocznicę urodzin.

9.3o    Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

11.oo   Za Parafian.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  O Boże błogosławieństwo i łaskę wiary oraz zdrowie dla Adama w dniu urodzin.

PONIEDZIAŁEK  – 23.11

8.oo   Za ++ rodziców Gertrudę i Józefa SZMIT oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

18.00  Za + brata Jerzego w I rocznicę śmierci i wszystkich ++ z rodziny.

WTOREK  ●  WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA DUNG-LAC I TOW.  –  24.11

8.oo    Za + Jerzego SŁOTA od chrześniaka Marka z rodzicami i rodzeństwem.

18.00  Za + Barbarę GÓRECKĄ, w rocznice urodzin, ++ rodziców, teściów i rodzeństwo.

ŚRODA – 25.11

8.oo   Za + Franciszka JANY i wszystkich ++ z ul. Stawowej 2.

18.00  Za + mamę Weronikę MIKUCZEWSKĄ w rocznice śmierci, + ojca Władysława i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK –   26.11

8.oo   1. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże  Błogosławieństwo i zdrowie dla Jerzego Grycman z okazji urodzin.

2. Za zmarłego ojca Ks. Proboszcza + Jana Copek

17.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary SZTELA z okazji 60 rocznicy urodzin.

PIĄTEK  – 27.11

8.oo     Za + Henryka WIDERA w rocznicę urodzin oraz za jego ++ rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo.

18.00  Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża  Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

Sobota – 28.11

8.oo    Za + Barbarę SOCHA o łaskę nieba.

18.00  1. Za ++ z rodziny GARSTKA i NAMYŚLAK oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ rodziców Gertrudę i Wiktora SZEWCZYK.

NIEDZIELA  ●  I NIEDZIELA ADWENTU  – 29.11

8.oo   Za + Ryszarda GWÓŹDŹ w rocznicę urodzin od lokatorów z ul. Górnej 16.

9.3o    1. Za + Emanuela ŻAK i wszystkich ++ z jego rodziny, oraz ++ z rodziny STRZELECKICH.

2. Za + Krystiana TASARZ w 18 rocznice śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.oo   Do Opatrzności Bożej i i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Franciszka SZYNDROWSKIEGO z ok. 70 rocznicy urodzin (Te Deum).

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci obchodzących rocznicę chrztu świętego (roczki):   Antonina OTREMBA, Wiktor PIĘKOŚ