NIEDZIELA III NIEDZIELA ZWYKŁA 23.01

8.oo Za parafian.

9.3o Za + Natalię GINTROWSKĄ w rocznicę urodzin – od lokatorów z ul. Świętokrzyskiej 22.

11.oo Za wszystkich zmarłych w miesiącu grudniu 2021 roku: 1.Gizela NOWAK, 2.Katarzyna MARKWICA, 3. Franciszek Podeszwa, 4. Leopold CYL, 5. Józef KUŹNIK, 6. Stefan GERUS, 7. Stefan KUCHARCZYK, 8. Benedykt WOŃŹNIAK, 9. Marta POŚPIECH, 10. Danuta HACHUŁA, 11. Marta NOWROT, 12.Jadwiga ZAPART, 13. Benon HABRASZKA, 14. Piotr GRUSZKA, 15. Renata FUSEK, 16. Edeltrauda MIZERA, 17. Teresa WĄS, 18. Mirosław ROZMUS, 19. Zdzisława STĘPIEŃ, 20. Zygfryd TRONT, 21. Małgorzata TREPKA, 22. Daria MIKODA, 23. Reinhold GWÓŹDŻ.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy Cecylii z okazji 80 rocznicy urodzin – od dzieci z rodzinami. (Te Deum).

PONIEDZIAŁEK WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO 24.01

8.oo Za + bratową Irenę KOWOLIK, jej ++ rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za + mamę Gertrudę JASZKE w I rocznicę śmierci, ++ ojca Józefa i brata Wiktora oraz ++ pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA 25.01

8.oo Za + Łucję BOSY w rocznic urodzin, ++ pokrewieństwo z obu stron.

18.00 Do Miłosierdzia Bożego za + męża Ryszarda w 75 rocznice urodzin oraz wszystkich ++ z rodziny.

ŚRODA WSPOMNIENIE ŚW. BISKUPÓW TYMOTEUSZA I TYTUSA 26.01

8.oo 1. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla proboszcza ks. Damiana Copka z okazji urodzin – od Rodziny Różańcowej.

2. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla proboszcza ks. Damiana Copka z ok. urodzin – od Legionu Maryi i Koła Przyjaciół R. Maryja

18.00 1. MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji mieszkańców ulic: Górnej, Stawowej i Sztygarskiej.

2. Za + męża Eugeniusza WOŹNIAKA w 10 rocznicę śmierci, ++ rodziców Janinę i Nikodema KRÓLÓW oraz ++ dziadków i pokrewieństwo z obu stron.

CZWARTEK 27.01

8.oo Za ++ rodziców Józefa i Bronisławę SMOLARKÓW, + ciocię Marię, + Marię WANDER, + Leszka WŁOCZKA i + Stefana ZIMNEGO.

17.00 1. MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji mieszkańców z ulic: Bohaterów Westerplatte, Kopernika, Kościelnej, Pięknej i Wróblewskiego.

2. Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

PIĄTEK WSPOMNIENIE ŚW. TOMASZA Z AKWINU PREZD, I DK 28.01

8.00 Za + brata Henryka BIERNACKIEGO w 45 rocznicę śmierci, + syna i ++ z rodziny – od siostry.

18.00 1. MSZA ŚW. KOLĘDOWA w intencji mieszkańców ulic: Pileckiego, Wolności, Wrocławskiej i Placu Zawadzkiego.

SOBOTA 29.01

8.oo Za + Pawła SLADKOWSKIEGO o łaskę nieba.

18.00 Za + Henryka SIKORĘ w 3 rocznicę śmierci, + żonę Józefę SIKORĘ i ++ rodziców z obu stron.

NIEDZIELAIV NIEDZIELA ZWYKŁA 30.01

8.ooZa parafian.

9.3o Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety i Sławomira SCHMIDTÓW z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa. (Te Deum).

11.oo Za + Franciszka SABATA – od rodziny Negrów.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci rocznych: Hanna GALUSIK