III NIEDZIELA WIELKANOCNA –   23.04.

8.oo   Za + Alfonsa MATEJĘ w 5. rocznicę śmierci i Reginę MATEJĘ w 4. rocznicę śmierci.

9.30   Za + Stefana GERUSA na pamiątkę ziemskich urodzin od syna Kamila z rodziną.

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Stefani MIKI z okazji urodzin.

16.00 Za ++ Ludomiłę i Józefa w rocznicę śmierci, ++ krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, PATRONA POLSKI –  24.04.

8:00  W intencji parafian.

18:00 Za + Irenę MUC w 2. rocznicę śmierci.

WTOREK – ŚWIĘTO ŚW. MARKA, EWANGELISTY  –   25.04.

8:00  W intencji Bogu wiadomej.

18:00 Za + siostrę boromeuszkę Teoforę KASPEREK w 16. rocznicę śmierci.

ŚRODA    26.04.

8:00  Za ++ rodziców Elżbietę i Alojzego GRIEGERÓW, ++ teściów Franciszkę i Leonarda JANUSZEWSKICH, + męża i pokrewieństwo z obu stron.

18:00 Za wszystkich ++ w marcu, asą nimi: Alojzy SYRNICKI, Alojzja KAMIŃSKA, Elżbieta BAWEJ, Łucja BOCHENEK, Irena WŁOKA, Zbigniew KUCZMIERCZYK, Janusz TOMALA, Erna BANAŚ i Krystyna DUDA.

CZWARTEK   27.04.

8:00  Przez wstawiennictwo MB Różańcowej, Królowej Polski, z prośbą o poszanowanie krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

17.00 W intencji parafian.

PIĄTEK          28.04.

8:00  Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wstawiennictwo NMP dla syna Gaspara w 18. rocznicę urodzin, od rodziców i rodzeństwa.

18.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Danuty i Zygmunta KULIKÓW z okazji 50. rocznicy ślubu (Te Deum).

SOBOTA–ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, PATRONKI EUROPY – 29.04.

8:00  Za + syna Tomasza ŚWIĄTONIOWSKIEGO.

10:00            W intencji Legionu Maryi – Legionistów i Auksyliatorów.

mały kościół 18.00      Za + ojca Ryszarda ŻAKA w 20. rocznicę śmierci, + matkę Marię, wszystkich ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA – msze św. w małym kościele  – 30.04.

8.oo   Za + ojca Stanisława ŚWIETNICKIEGO, + mamę Krystynę oraz + brata Grzegorza.

9.30   Za + Eryka ADAMUSA, ++ z rodzin STOŻKÓW, WAWOKÓW, DZIAŁACHÓW oraz FRANKÓW.

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy i Franciszka CZERNYCH z okazji 50. rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 W intencji parafian.