XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.

8oo        Za Parafian.

930        Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Pauliny KRUPY z okazji 18. rocznicy urodzin.

1100      W intencji Jana KNOPKA z okazji 1. Rocznicy urodzin w podziękowaniu za dar życia, Bożą Opatrzność i wszelką pomyślność, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla rodziny KNOPEK, ŻUR i MAGDA.

1530     Nieszpory niedzielne.

1600      Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii WŁOCZKI z okazji 70. Rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)


PONIEDZIAŁEK – 24.06.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

8:00  Za + ks. kanonika Jana GACKĘ.


WTOREK – 25.06.

18:00 Za + córkę Dorotę MUSIALIK w rocznicę śmierci.


ŚRODA – 26.06.

8:00    Za Parafian.


CZWARTEK – 27.06.

17.00  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, Królowej Polski, z prośbą o poszanowanie Krzyża  Chrystusowego i panowanie praw Bożych w Ojczyźnie.


PIĄTEK  – 28.06.

WSPOMNIENIE ŚW. IRENEUSZA, BPA I MĘCZ, DK.

8:00    Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety MAKSELON z okazji urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.


SOBOTA – 29.06.

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

18.00  Za ++ Barbarę i Henryka SOCHÓW oraz wszystkich ++ z ulicy Karpackiej 17.


XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.

8.oo     Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heleny z okazji urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

9.30   Za + Annę STYPUŁĘ od siostry Elizy z rodziną.

11.00  Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Damiana WOLNEGO z okazji 50. rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

15.30  Nieszpory  niedzielne

16.00  Za Parafian.