21 Niedziela Zwykła  –  23.08

8.oo   Za + Franciszkę KOŚCIÓŁEK w 37 r. śmierci oraz ++ Jana i Artura PIENIUTA

9.3o   Za + dawczynię nerki

11.oo  Za + Zdzisława NOWAK w 1 rocznicę śmierci

16.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Marii ALSZER z okazji 70 rocznicy urodzin (Te Deum)

Poniedziałek –  Święto św. Bartłomieja, Apostoła -24.08

8.oo  1. Za ++ rodziców Jana i Agnieszkę DZIAŁACH, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące

2. Za Parafian (23.08.2020)

18.oo Za ++ rodziców Helenę i Zygmunta MARACHOWSKICH, + brata Jana, ++ dziadków z obu   stron i dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek –  25.08

8.oo Za + ojca Roberta GLOMB w r. śmierci, ++ rodziców, braci i siostrę

18.oo W intencji Joanny i Krzysztofa w dniu 30 r. ślubu z podziękowaniem za każdy dzień wspólnego życia, z prośbą o dalszą opiekę MB Różańcowej (Te Deum)

Środa – Uroczystość NMP Częstochowskiej –  26.08

8.oo   Za + mamę Helenę GRZYBEK w 18 r. śmierci, + ojca Jana i + męża Kazimierza

18.oo Za + matkę Helenę ŚWIERK w r. śmierci

Czwartek –  Wspomnienie św. Moniki –  27.08

8.oo    Za ++ mamy Elżbietę BUJARA i Stanisławę DOROBISZ w r. śmierci, ++ ojców Wiktora i Józefa oraz pokrewieństwo BUJARA i DOROBISZ

18.oo 1. Msza Św. dziękczynna w intencji ks. Proboszcza Eugeniusza Pluty, dziękując za 21 lat posługi w naszej parafii

2. Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie

Piątek – Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK  –   28.08

8.oo    Za + męża, ++ rodziców z obu stron i wszystkich ++ z rodziny

18.oo  Za + Barbarę HADYK w 1 r. śmierci, + męża Jerzego i ++ pokrewieństwo z obu stron

Sobota  – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela -29.08

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla  Ireny i Edwarda z okazji 35 rocznicy ślubu (Te Deum)

18.oo Za + Marka PETEREK w 1 r. śmierci – od przyjaciół  i sąsiadów

22 Niedziela Zwykła –  30.08

8.oo   Za Parafian

9.3o  1.  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ducha Św. w posłudze w naszej parafii ks. Damiana Copka

2. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marty WIECZOREK z okazji 80 rocznicy urodzin (Te Deum)

3. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heleny WÓJTOWICZ z okazji 70 rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum)

11.oo  1. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli i Eugeniusza MIKA z okazji 55 rocznicy ślubu (Te Deum)

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla synów z rodzinami

16.oo Roczki