XXX  ●  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 23.10

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Michała z okazji 60 rocznicy urodzin. (Te Deum).

9.30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy i Henryka GOLDÓW z okazji 50 rocznicy ślubu. (Te Deum).

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla Marii PIETRYKI z okazji 70 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla córek z rodzinami. (Te Deum).

15.15   Nabożeństwo różańcowe.

16.00 Za Parafian.

PONIEDZIAŁEK   – 24.10

8.oo   Za Parafian.

9.00  Pogrzeb: śp +Stefania DŹWIERZYŃSKA

18.00   Za + mamę Urszulę JOŃCĘ w pierwszą rocznicę śmierci.

WTOREK  ●  WIZYTACJA  KANONICZNA  PARAFII  –   25.10

8.oo   1. Za chorych i starszych parafian.

2. Za + Stanisława WĄTROBĘ – od lokatorów z ul. Wiechaczka 3.

18.00 Za + mamę Kristę i ++ z rodzin: HYLÓW, ZDEBLÓW i DRATWIŃSKICH.

ŚRODA   –   26.10

8.oo   Za + Henryka KOZŁOWSKIEGO w 10 rocznicę śmierci i za + córkę Joannę WALOŃ.

18.oo Za wszystkich ++  w miesiącu wrześniu: Ginter PASTERNAK, Dawid STOPYRA, Helena TAJCHMAN, Marek KLAUS, Irena ŚLESICKA,  Krystyna WÓJCIK, Renata ROMANOWSKA, Damian MOŚKO, Joanna PAWLIK, Paweł BULA, Horst LABRIGA, Anna KOMAŃDA, Janina BOGUCKA, Waldemar BIEGAŃSKI, Sonia WAWRZYNKIEWICZ, Lidia SZAFRANEK, Aniela WRÓBEL.

CZWARTEK  ●  WIZYTACJA  KANONICZNA  PARAFII  –  27.10

8.oo   1. W intencji wszystkich świeckich pracowników i wolontariuszy zaangażowanych w naszej parafii.

2. Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża          Chrystusowego i panowanie praw Bożych w ojczyźnie.

17.00 Za + Marka BANASZCZYKA o radość życia wiecznego – od koleżanek i kolegów.

PIĄTEK  ●  ŚWIĘTO  ŚW.  APOSTOŁÓW   SZYMONA  I  JUDY  TADEUSZA  –  28.10

8.oo   O Łaskę nieba dla Felicyty i Józefa STANOSZKÓW oraz wnuczki Kasi i ++ z rodzin STANOSZKÓW, ŚLIWÓW, KORCZYŃSKICH i KORDIAKÓW.

18.00 Za +Jana JURECZKĘ w rocznicę śmierci, ++ z rodzin JURECZKÓW, SŁUPIKÓW, WASZKÓW i dusze  w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA    29.10

8.oo   Za + Piotra WĘDRZYCKIEGO w pierwszą rocznicę śmierci.

18.00 Za + Rodziców Marię i Eugeniusza DUSZYŃSKICH, ++ dziadków i pokrewieństwo z obu stron.

XXXI  ●  NIEDZIELA  ZWYKŁA  ●  WIZYTACJA  KANONICZNA  PARAFII   – 30.10

8.oo   W intencji dzieci poczętych a nienarodzonych.

9.30   Za Parafian.

11.00  Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bartosza ZIEBISA z okazji pierwszej rocznicy urodzin.

15.15   Nabożeństwo różańcowe.

16.00 Msza św. w intencji dzieci rocznych: Antoni KOSAKOWSKI, Celina KOSAKOWSKA.